Organizery – niezastąpione w przechowywaniu

 

Nie zajmują wiele miejsca, a potrafią pomieścić naprawdę mnóstwo akcesoriów. Do tego są solidnie wykonane, a ich montaż jest możliwy na zewnętrznych szczebelkach łóżeczka niemowlęcego lub dziecięcego. O jakim niezwykle funkcjonalnym dodatku wyposażenia pokoiku maluszka mówimy? Oczywiście o organizerze, bez którego współcześni rodzice małych dzieci nie wyobrażają już chyba sobie sprawnego funkcjonowania i organizacji. Mieć wszystko pod ręką, wygodnie i zawsze w tym samym miejscu? A do tego mieć pewność, że małe dziecko nie sięgnie do żadnego z akcesoriów zgromadzonych w organizerze? To jest możliwe do wykonania! Wystarczy zamówić przepiękny uszyty ręcznie organizer na łóżeczko dziecięce w sklepie Mamutka Szyje!

 

Akcesoria dla niemowlaka zawsze pod ręką

Pojemne organizery uszyte ręcznie to wysokiej klasy produkty handmade, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kupujących. Z ich funkcjonalności są szczególnie zadowoleni rodzice. W pojemnych kieszeniach organizera zmieszczą się z powodzeniem wszystkie te produkty, których używa się na co dzień w celu zapewnienia maluszkowi jak najlepszych warunków pielęgnacyjnych. Organizery od Mamutka Szyje składają się z 6 pojemnych kieszeni – z powodzeniem zmieści się na nich zapas kremów pielęgnacyjnych, pampersów czy mokrych chusteczek. Do tego bardzo łatwo będzie można po nie sięgnąć zawsze wówczas, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. A wygodne rozwiązania bardzo się dziś ceni!

 

Nie byle jakie wykonanie

Organizery od Mamutka Szyje wykonane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów bawełnianych, posiadających cenny certyfikat OEKO-TEX. Wnętrze organizerów wypełnione jest antyalergiczną, 2 cm owatą, która dzięki przeszyciu z bawełną, zapobiega jej przesuwaniu się. Dodatkowym atutem przemyślanej konstrukcji organizerów jest wyposażenie ich w 4 pary ręcznie szytych troczków. Dzięki temu zaś możliwe staje się solidne przywiązanie całości do boku łóżeczka.

 

Wspaniałość wzorów i kolorów

Przepiękne organizery od Mamutka Szyje to produkty o wymiarach 55x55 cm, dostępne w bardzo szerokiej i zróżnicowanej palecie wzorów i kolorów. Do najpopularniejszych i najchętniej wybieranych motywów zaliczymy organizery w chmurki, kotwice, kolorowe piórka, kropki z gwiazdkami oraz króliki i gwiazdki na mięcie. Dodatkowo można też samodzielnie wskazać interesujący nas wzór tkanin i zamówić organizer w bardzo spersonalizowanej wersji kolorystycznej i wzorniczej. Ich ręcznym wykonaniem zajmie się jedna z osób tworzących jedyny w swoim rodzaju zespół firmy Mamutka Szyje.

 

Prezent w wyjątkowej postaci

Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju i uszyty z sercem – taki jest każdy organizer na łóżeczko dziecięce dostępny w szerokiej ofercie szytych ręcznie produktów w sklepie Mamutka Szyje. Warto podarować maluszkowi oraz jego rodzicom to, co najlepsze, najpiękniejsze i wyjątkowe. A takie są właśnie produkty handmade z oferty sklepu.