Imię dziecka w wydaniu handmade

 

Obecność małego dziecka w domu czy mieszkaniu można zauważyć po kilku szczegółach. U jednych będą to rozrzucone zabawki, wózek, opakowanie z pieluszkami, a u jeszcze innych – ręcznie uszyte literki z imieniem malucha. W tworzeniu takich specjalizuje się zespół rodzinnej firmy Mamutka Szyje, oferując szeroki wybór przepięknych realizacji w sklepie internetowym. Co dokładnie możemy dziś zamówić na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent? Jakie możliwości kryje w sobie oferta rodzinnej produkcji sygnowanej marką Mamutka Szyje? Zapraszamy do wyprawy w głąb produkcji wyznaczanej miłością i sercem.

 

Literki uszyte z pasją

Imię dziecka może być całkiem krótkie, jak i wyjątkowo długie. Do tego występować może w formie urzędowej, jak i rozmaitych zdrobnieniach. Wszystkie realizacje (nawet te najbardziej pomysłowe i niestandardowe), zamówimy teraz od Mamutka Szyje. Co dokładnie proponuje nam firma specjalizująca się w ręcznym szyciu ubranek dla dzieci oraz dodatków i akcesoriów dekoracyjnych? To literki handmade, uszyte z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanym materiałów najlepszej jakości, doskonale spełniające się w roli dekoracyjnej. Takie literki z powodzeniem zawiesimy w okolicach łóżeczka dziecięcego, na ścianie pokoiku maluszka, a nawet przytwierdzimy do drzwi pokoju. Pomysłowość inwestorów nie jest zupełnie niczym ograniczona!

 

Nieprzypadkowe wypełnienie

Jak jednak przedstawiają się sprawy specyfikacji nieco technicznej takich literek od Mamutka Szyje? Zajrzyjmy do ich środka. Poszczególne literki tworzące imię dziecka to literki o wysokości około 15 cm, dodatkowo zdobione ręcznie szytymi kokardkami w przypadku imion dziewczęcych. Każda z literek imienia jest wypełniona antyalergiczną kulką silikonową, przez co zyskuje niepowtarzalną miękkość i jest dodatkiem całkowicie bezpiecznym dla dziecka. Literki tworzące imiona skomponowane są tak, że łączy je sznureczek uszyty z materiału idealnie pasującego do całości wykonanego projektu. Z pewnością taki właśnie podarunek handmade będzie idealnym pomysłem na gustowny i urokliwy prezent, pozostając niepowtarzalną pamiątką na całe życie.

 

Dlaczego warto wybrać ofertę Mamutka Szyje?

Oferta dodatków dekoracyjnych szytych ręcznie w sklepie internetowym Mamutka Szyje to produkty zaliczane do prawdziwych dzieł rękodzieła. Nic dziwnego więc, że i popularność ich wyboru stale rośnie. Na zakup wyjątkowych literek szytych ręcznie decyduje się dziś coraz więcej osób. Dodatkowo zamawiający mogą skorzystać zarówno z gotowych projektów, jak i wybrać indywidualnie preferowane zestawienie kolorów czy wzorów. Warto to zaznaczyć na stronie sklepu Mamutka Szyje i oczekiwać maksymalnie estetycznego wykonania zlecenia. Jakość z najwyższej półki, pełnia satysfakcji oraz prezent jedyny w swoim rodzaju gwarantowane!