Pięknych ozdób nigdy dość

 

Ozdoby dekoracyjne i różnorodne dodatki do wyposażenia wnętrz są zawsze mile widziane. Szczególnie dobrze sprawdzają się zaś we wnętrzach pięknie urządzonych pokoików dziecięcych. To właśnie w królestwie maluszka z przyjemnością zawiesza się różnego rodzaju ozdoby ścienne lub dekoruje z wykorzystaniem innych akcesoriów. Z pewnością w gustownie wykończonym i wyposażonym pokoju niemowlaka nie może zabraknąć i uroczych girland uszytych ręcznie. Te stanowić będą jedyne w swoim rodzaju uzupełnienie literowego imienia małego dziecka. Gdzie warto je zamówić? Teraz ciekawa oferta girland uszytych ręcznie czeka na wszystkich zainteresowanych w asortymencie sklepu Mamutka Szyje. Zapraszamy do wyprawy w świat pięknych dodatków dekoracyjnych tworzonych z miłością i sercem.

 

Girlanda utkana z marzeń

Szyte ręcznie girlandy mogą być bardzo różne, a ich ostateczny wybór zależeć będzie od gustu i preferencji osób zamawiających. W ofercie od Mamutka Szyje znajdziemy nie tylko wiele gotowych już propozycji zestawień wzorów i kolorów, ale również możliwość samodzielnego wskazania dwóch tkanin najbardziej odpowiadających naszym gustom czy potrzebom. W takim przypadku od Mamutka Szyje otrzymamy spersonalizowaną realizację wyjątkowego projektu girland. W czasach wszechobecnego dostępu do różnorodnych dóbr i produktów dekoracyjnych bardzo się to ceni.

 

Jedyna w swoim rodzaju dekoracja

Girlandy szyte ręcznie z oferty od Mamutka Szyje to idealne uzupełnienie literek tworzących imię dziecka. Świetnie sprawdzą się jednak również jako osobna dekoracja okna, ściany czy łóżeczka maluszka. Te stworzone ręcznie to produkty wykonane z materiałów posiadających atesty i ceniony certyfikat OEKO-TEX. 100% bawełniane, w pełni naturalne materiały, doskonale spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających zamawiających.

Girlandy od Mamutka Szyje składają się z 7 jednakowych proporczyków o podstawie 14 cm. Całość kompozycji uszytej ręcznie mierzy około 160 cm.

 

Oryginalny pomysł na prezent

Potrzeby estetyczne malutkiego dziecka nie są tak duże, jak potrzeby jego rodziców. Wielu z nich, mając już własną pociechę, odczuwa przemożną potrzebę dekorowania przestrzeni pokoiku dziecięcego. Nic dziwnego więc, że w wielu takich wnętrzach znajdą się dziś efektowne girlandy oraz przepiękne, uszyte ręcznie, literki z imieniem dziecka. Teraz te wszystkie niepowtarzalne akcesoria dekoracyjne zamówić można u Mamutka Szyje, korzystając z szerokiego asortymentu firmy rodzinnej, specjalizującej się w tworzeniu produktów handmade. Takie dodatki uszyte ręcznie z pewnością stanowić będą wspaniały, absolutnie niepowtarzalny prezent. Warto o nich pomyśleć wówczas, gdy wybieramy się w odwiedziny do maluszka i chcemy podarować mu coś jedynego w swoim rodzaju. Girlanda handmade będzie jak znalazł.