Szmatki sensoryczne do zadań specjalnych

 

Idealnie zastępują kocyki, tradycyjne przytulanki czy powszechnie znane gryzaki. Do tego pozwalają na odczuwanie świata wszystkimi zmysłami. Takie są szmatki sensoryczne, które możemy znaleźć teraz w ofercie produktów szytych ręcznie przez Mamutka Szyje. Popularność szmatek sensorycznych coraz bardziej rośnie i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Rośnie bowiem tez liczba świadomych rodziców, którzy pragną dawać swoim dzieciom to, co najlepsze. I to już od pierwszych dni życia. Warto podkreślić, że dla prawidłowego rozwoju każdego maluszka niezwykle istotne staje się pobudzanie jego zmysłów. Starannie wykonane i precyzyjnie wykończone szmatki sensoryczne pozwalają spełnić wszystkie potrzeby maluszków. Warto więc zamówić je właśnie u Mamutka Szyje.

 

Wielozadaniowość szmatek

Szmatki sensoryczne szyte ręcznie to produkty wielozadaniowe. Z powodzeniem więc służyć mogą gryzieniu, ślinieniu, a nawet przytulaniu czy miętoszeniu przez maluszka. Małe dziecko ma doprawdy mnóstwo pomysłów na to, by móc korzystać z ulubionej szmatki. Teraz można mu to umożliwić – wystarczy zamówić taką unikatową szmatkę sensoryczną od Mamutka Szyje. Praktyka pokazuje, że tak niewiele potrzeba, by podarować małemu dziecku pełnię szczęścia!

 

Materiały z najwyższej półki

Materiały wykorzystywane w produkcji szmatek sensorycznych to w 100% naturalna bawełna, posiadająca odpowiednie atesty oraz ceniony certyfikat OEKO-TEX. Każda ze szmatek z oferty od Mamutka Szyje to produkt dwustronny – z jednej strony jest bawełniana, stanowiąc ciekawe połączenie dwóch różnych wzorów, z drugiej zaś pokryta przez popularny i uwielbiany nie tylko przez dzieci polar minky z wypustkami pobudzającymi dotyk i sensorykę.

Do wnętrza szmatki zaś wszyty jest specjalny, szeleszczący materiał, sprawiający maluszkowi mnóstwo przyjemności w doznaniach słuchowych. Dodatkowym i zupełnie niezastąpionym dodatkiem do takiej szmatki jest obszycie jej brzegów z wykorzystaniem metek o różnorodnej fakturze, długości i szerokości. Nie trzeba dodawać chyba, że te metki właśnie są również bardzo szeroko uwielbiane przez dzieci, gryzione, miętoszone i ślinione. Sprawiają mnóstwo frajdy i dają moc radości w codziennym użytkowaniu. Warto podarować ją każdemu ciekawemu świata małemu dziecku!

Szmatki sensoryczne z szerokiej oferty od Mamutka Szyje to produkty o dość sporych rozmiarach – 30x30 cm.

 

Motywy do wyboru, do koloru

Motywy obecne na szmatkach sensorycznych od Mamutka Szyje są przeróżne – od tych zwierzęcych, z króliczkami, misiami czy owieczkami, po te przedstawiające grochy, chmury i pojazdy. Do tego ich kolorystyka także jest bardzo szeroka i różnorodna. Dodatkowo każdy z zamawiających ma prawo wskazać motyw czy kolorystykę tkanin najbardziej odpowiadających jego własnym preferencjom. Dzięki temu więc każdy z klientów ma możliwość otrzymania spersonalizowanej szmatki sensorycznej.