Filtruj według

Szmatki sensoryczne do zadań specjalnych

 

Idealnie zastępują kocyki, tradycyjne przytulanki czy powszechnie znane gryzaki. Do tego pozwalają na odczuwanie świata wszystkimi zmysłami. Takie są szmatki sensoryczne, które możemy znaleźć teraz w ofercie produktów szytych ręcznie przez Mamutka Szyje. Popularność szmatek sensorycznych coraz bardziej rośnie i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Rośnie bowiem tez liczba świadomych rodziców, którzy pragną dawać swoim dzieciom to, co najlepsze. I to już od pierwszych dni życia. Warto podkreślić, że dla prawidłowego rozwoju każdego maluszka niezwykle istotne staje się pobudzanie jego zmysłów. Starannie wykonane i precyzyjnie wykończone szmatki sensoryczne pozwalają spełnić wszystkie potrzeby maluszków. Warto więc zamówić je właśnie u Mamutka Szyje.

 

Wielozadaniowość szmatek

Szmatki sensoryczne szyte ręcznie to produkty wielozadaniowe. Z powodzeniem więc służyć mogą gryzieniu, ślinieniu, a nawet przytulaniu czy miętoszeniu przez maluszka. Małe dziecko ma doprawdy mnóstwo pomysłów na to, by móc korzystać z ulubionej szmatki. Teraz można mu to umożliwić – wystarczy zamówić taką unikatową szmatkę sensoryczną od Mamutka Szyje. Praktyka pokazuje, że tak niewiele potrzeba, by podarować małemu dziecku pełnię szczęścia!

 

Materiały z najwyższej półki

Materiały wykorzystywane w produkcji szmatek sensorycznych to w 100% naturalna bawełna, posiadająca odpowiednie atesty oraz ceniony certyfikat OEKO-TEX. Każda ze szmatek z oferty od Mamutka Szyje to produkt dwustronny – z jednej strony jest bawełniana, stanowiąc ciekawe połączenie dwóch różnych wzorów, z drugiej zaś pokryta przez popularny i uwielbiany nie tylko przez dzieci polar minky z wypustkami pobudzającymi dotyk i sensorykę.

Do wnętrza szmatki zaś wszyty jest specjalny, szeleszczący materiał, sprawiający maluszkowi mnóstwo przyjemności w doznaniach słuchowych. Dodatkowym i zupełnie niezastąpionym dodatkiem do takiej szmatki jest obszycie jej brzegów z wykorzystaniem metek o różnorodnej fakturze, długości i szerokości. Nie trzeba dodawać chyba, że te metki właśnie są również bardzo szeroko uwielbiane przez dzieci, gryzione, miętoszone i ślinione. Sprawiają mnóstwo frajdy i dają moc radości w codziennym użytkowaniu. Warto podarować ją każdemu ciekawemu świata małemu dziecku!

Szmatki sensoryczne z szerokiej oferty od Mamutka Szyje to produkty o dość sporych rozmiarach – 30x30 cm.

 

Motywy do wyboru, do koloru

Motywy obecne na szmatkach sensorycznych od Mamutka Szyje są przeróżne – od tych zwierzęcych, z króliczkami, misiami czy owieczkami, po te przedstawiające grochy, chmury i pojazdy. Do tego ich kolorystyka także jest bardzo szeroka i różnorodna. Dodatkowo każdy z zamawiających ma prawo wskazać motyw czy kolorystykę tkanin najbardziej odpowiadających jego własnym preferencjom. Dzięki temu więc każdy z klientów ma możliwość otrzymania spersonalizowanej szmatki sensorycznej.