Urocze przytulanki dla dzieci

 

Maluchy uwielbiają przytulanki – maskotki o przeróżnych kształtach towarzyszą im niemal od pierwszych dni życia. Warto zadbać więc o to, by taka ulubiona Przytulanka była wyjątkowo mięciutka, przyjemna w dotyku, a do tego również atrakcyjna wizualnie. Takich zaś z pewnością nie brakuje w szerokiej i bardzo zróżnicowanej ofercie produktów szytych ręcznie w Mamutka Szyje. Wśród przytulanek dedykowanych dzieciom wyróżniają się żyrafokoniki. Nie słyszeliście o nich? Nic dziwnego. To pomysł autorski, podobnie jak wykonanie. Wyjątkowo estetycznie wykończone przytulanki w kształcie przypominającym nieco żyrafę jak też i konika, kupić można teraz w bardzo atrakcyjnej cenie w sklepie online rodzinnej firmy Mamutka Szyje. Poznajmy nieco bliżej te urocze przytulanki i sprawdźmy, czy nie warto zamówić takiego produktu z myślą o bliskiemu naszemu sercu małemu dziecku.

 

Przytulanka i nie tylko

Ręcznie uszyte żyrafokoniki to produkty powstałe z miłości do dzieci oraz zrozumienia naturalnej potrzeby przytulania się maluszków. To wspaniały pomysł nie tylko na zabawkę – przytulankę, ale również zabawkę sensoryczną. Żyrafokoniki z oferty od Mamutka Szyje z jednej strony są bowiem maskotką wykonaną z wykorzystaniem 100 % bawełny, z drugiej zaś pokrywa je polar minky – tkanina pełna wypustek. Do tego grzbiet każdego żyrafokonika pokryty jest różnej długości oraz szerokości metkami. Te zaś z pewnością spodobają się wszystkim ciekawym świata maluszkom, które z przyjemnością będą je podfryzować, dotykać czy miętosić na wszystkie strony świata. Do tego ogonek maskotki także nie jest standardowy, bo w kształcie sznureczka z węzełkiem. Zakup takiej przytulanki to gwarancja świetnej zabawy na długi czas – i to nie tylko związanej z przytulaniem, ale także gryzieniem i „smakowaniem” metek z grzbietu żyrafokonika.

 

Miłość od pierwszego przytulenia

Mięciutki w dotyku, bardzo kolorowy i wykonany z naturalnej, wysokiej klasy bawełny. Taki jest każdy żyrafokonik z oferty Mamutka Szyje. Do tego jest maskotką także niemałą, bo każda z przytulanek mierzy około 30 cm. Dodatkowo jest również całkowicie bezpieczny w użytkowaniu także przez te dzieci, które cierpią na różnego rodzaju alergie Gwarantuje to wypełnienie maskotki – w jej wnętrzu znajduje się antyalergiczna kulka silikonowa.

 

Pełna paleta wzorów i kolorów

Różnorodność kolorystyczna i wzornicza to ogromny atut przytulanek szytych ręcznie dostępnych w ofercie u Mamutka Szyje. Zamawiając maskotkę dla maluszka można wybierać spośród wielu gotowych propozycji wykonania takiego żyrafokonika, jak również można wybrać interesujące nas rodzaje tkanin i ich kolory. Z każdym, nawet najbardziej wymyślnym zamówieniem, poradzi sobie specjalistka od ręcznego szycia autorskich przytulanek. Mamutka Szyje to rodzinna firma, którą warto wybrać i szeroko polecać także innym.