Maluszki uwielbiają kocyki

 

W życiu każdego malutkiego dziecka nie może zabraknąć mięciutkich, przyjemnych w dotyku i gwarantujących zawsze pożądane ciepło, kocyków. Z pewnością przynajmniej jeden z okresu wczesnego dzieciństwa będzie tym ulubionym na długie lata dzieciństwa. Nic dziwnego więc, że kocyki szyte ręcznie od Mamutka Szyje cieszą się tak dużym zainteresowaniem współczesnych kupujących. W dobie szerokiej dostępności produktów tworzonych masowo i na wielką skalę, coraz częściej szuka się towarów niemal spersonalizowanych i wyjątkowych w każdym calu. Takie z pewnością będą kocyki handmade, uszyte z miłością. Te znaleźć można w sklepie internetowym rodzinnej firmy Mamutka Szyje. Co wyróżnia kocyki szyte ręcznie? Zapraszamy do poznania tajemnicy akcesoriów tworzonych z miłości do dzieci.

 

Bez kocyka ani rusz!

Kocyk to atrybut szczęśliwego dzieciństwa i absolutnie niezastąpiony jego element. Już pierwsze dni na świecie małe dziecko może spędzać przykryte takim właśnie kocykiem. Troska rodziców o zapewnienie maluszkowi jak najlepszych warunków życia, jest ogromna. Dlatego też nie powinno dziwić, że dziś szuka się niepowtarzalnych rozwiązań produktowych. Takim będzie z pewnością zakup kocyka uszytego ręcznie i stworzonego nie na potrzeby wielkiej sieci sklepów, a prywatnych osób. W rodzinnej firmie Mamutka Szyje tworzy się kocyki w dwóch wariantach. Letni, bez wypełnienia, dedykowany będzie przykrywaniu maluszka w wyjątkowo ciepłe i przyjemne dni. Zimowy zaś wyróżniać się będzie wszytym już, 2 cm wypełnieniem – oczywiście antyalergicznym.

Mięciutki kocyk będzie idealnym dodatkiem do każdej wyprawy – choćby tej wokół mieszkania czy domu. Świetnie sprawdzi się również i na dalekie wycieczki czy wyjazdy. Wystarczy tylko pamiętać o tym, by go nie zapomnieć. Ni trzeba dodawać chyba, że rozpacz dziecka pozbawionego ulubionego kocyka jest doprawdy ogromna!

 

Estetyka w pięknym wydaniu

Doskonałej jakości kocyk powinien być przede wszystkim kolorowy, solidnie wykonany, ale również mięciutki oraz dość duży. Kto wie, może przydać się w tworzeniu wymarzonej bazy czy domku. Dlatego też szyte ręcznie kocyki od Mamutka Szyje to kocyki o komfortowych wymiarach 75x100 cm. Dodatkowym atutem jest ich dwustronność – zostały wykonane z certyfikowanej bawełny najwyższej jakości oraz polaru minky, z uwielbianymi przez dzieci wypustkami. Ponadto każdy z kocyków ma jeszcze jedną atrakcję uwielbianą przez maluchy – wszyte w jednym z rogów różnej długości i szerokości metki, które świetnie sprawdzą się do pogryzania, ślinienia, dotykania i ogólnego miętoszenia. Na pewno nie raz z powodzeniem zajmą uwagę maluszków – warto się o tym przekonać!

Pełnia wyboru dla kupujących

Klienci zamawiający ręcznie szyte kocyki od Mamutka Szyje mają okazję kupić jeden z dostępnych niemal od ręki produktów, jak też samodzielnie wskazać na dwie wybrane tkaniny, z których taki kocyk ma powstać. To z pewnością doskonała okazja do zamówienia spersonalizowanego produktu uszytego z miłością. To również idealny pomysł na trafiony i niepowtarzalny prezent dla każdego małego dziecka.