Niezbędny element wyprawki każdego maluszka

 

Nowe życie na świecie to małe dziecko, które pojawia się w życiu swoich najbliższych. Swoim pojawieniem się przynosi moc szczęścia i niewysłowionych uczuć, ale i mnóstwo obowiązków. Zupełnie niezastąpionym elementem wyprawki każdego maluszka jest rożek. Maluszek opatulony takim rożkiem właśnie odbywa swoją pierwsza podróż – podróż do rodzinnego domu. Warto więc zadbać o to, by rożek z wyprawki niemowlęcej był profesjonalnie i starannie wykonany. Najlepiej z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Komfort maluszka jest przecież absolutnym priorytetem każdego rodzica. Dlatego też rożki szyte ręcznie cieszą się ogromnym powodzeniem współcześnie. Sprawdźmy, dlaczego warto zainteresować się zakupem rożków handmade dostępnych w ofercie od Mamutka Szyje.

 

Rożki szyte z miłością

Najwyższej jakości materiały atestowane, 100% naturalnej bawełny, oznaczonej cennym certyfikatem OEKO-TEX, to najważniejsze wyznaczniki wysokiej jakości szytych ręcznie rożków dostępnych w sprzedaży u Mamutka Szyje. Rożki tworzone w rodzinnej firmie to produkty o komfortowych wymiarach kwadratu 75x75 cm. Miękkość i ciepło każdemu takiemu ręcznie uszytemu produktowi zapewnia wypełnienie z wykorzystaniem 2 cm warstwy owaty. Dużym atutem dekoracyjnym jest uzupełnienie rożka o wiązanie w formie ozdobnej kokardy. To idealna alternatywa dla powszechnie znanych rzepów, które nawet nieopatrznie mogą uszkodzić delikatną skórę każdego maluszka.

 

Wielozadaniowość rożka

Uroczy rożek uszyty ręcznie to nie tylko niezastąpiony element wyprawki każdego maluszka, gwarantujący mu spokojną pierwsza podróż czy komfortowy sen w pierwszych dniach życia. To także taki produkt, który można ponownie wykorzystać także później, gdy dziecko nieco podrośnie. Wyprucie kokardki służącej jako wiązanie sprawi, że teraz taki rożek w kształcie kwadratu z powodzeniem sprawdzi się jako ciepła kołderka na chłodniejsze dni czy bezpieczna i mięciutka mata do zabawy. Akcesoria użytkowe wielorakiego zastosowania są bardzo lubiane przez rodziców, którzy uwielbiają ponownie wykorzystywać to, co już niegdyś świetnie sprawdziło się w swojej roli. A że dzieci bardzo szybko rosną, taka wielofunkcyjność jest bardzo polecana.

 

Rożki do wyboru, do koloru

Wielość dostępnych wzorów czy kolorów rożków z oferty Mamutka Szyje wprawiać może w zachwyt. Teraz więc z powodzeniem zamówić możemy zupełnie niepowtarzalny, wykonany i uszyty ręcznie produkt dla maluszka. Do najpopularniejszych motywów rożków ze sklepu online zaliczymy z pewnością rożek w różowe króliki i szare kropki, rożek w szare chmurki i króliki na granacie, rożek w wozy i szarą kratkę, jak również rożek w żółte kropki i chmurki na szarym. Wszystkie z wymienionych są przepięknie wykonane i starannie wykończone. Na tych zamawiających jednak, którzy mają specjalne wymagania i potrzeby, czeka możliwość zamówienia rożka w dwóch dowolnie wybranych tkaninach dostępnych w ofercie Mamutka Szyje. Warto złożyć zamówienie jeszcze dziś!