Modne i niezawodne ochraniacze do łóżeczka

W trosce o zdrowie i komfort życia każdego maluszka, rodzice i osoby z najbliższego otoczenia dokładają wszelkich starań, by niemowlęta rosły zdrowo i szczęśliwie. Stąd też dbałość o to, by zapewnić dzieciom maksymalną ochronę przed przykrymi skutkami uderzeń w szczebelki łóżka. Jest sposób na to, by zapewnić doskonałą ochronę, a jednocześnie wzbogacić świat maluszka o ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Piękne, kolorowe i bardzo mięciutkie ochraniacze modułowe to jeden ze świetnych, polecanych i często wybieranych produktów. Ręcznie szytych ochraniaczy do łóżeczka nie brakuje także w ofercie dostępnej u Mamutka Szyje. Warto zobaczyć, jakie ciekawe i funkcjonalne zarazem propozycje ma dla nas rodzinna firma specjalizująca się w oferowaniu najwyższej jakości dodatków handmade!

 

Poduszeczki do zadań specjalnych

Są takie dodatki, bez których nie wyobrażamy sobie maksymalnego bezpieczeństwa niemowlaka. Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka to jedna z pozycji absolutnie wyjątkowych i niezastąpionych w każdym domu. Jakie korzyści niesie za sobą zakup ochraniacza modułowego? Przede wszystkim pozwala na zapewnienie maksymalnej ochrony główki dziecka przed niekontrolowanymi uderzeniami podczas snu, jak i podczas swobodnego leżenia w ciągu dnia. Teraz także nawet przewroty na brzuszek mogą odbywać się zupełnie śmiało!  Do tego ochraniacze do łóżeczka pozostają wspaniałym dodatkiem dekoracyjnym każdego pokoju maluszka. Czy warto zainwestować w ich zakup? Oczywiście, że tak!

 

Miękkość gwarantowana

Piękne ochraniacze modułowe to poduszeczki o wymiarach 30x30 cm, wykonane z materiałów w 100% bawełnianych, w pełni naturalnych i oddychających. Ich dodatkowym atutem jest także posiadanie atestowanego certyfikatu OEKO-TEX. Do tego poduszeczki są wypełnione antyalergiczną kulką silikonową wysokiej jakości. Modułowa konstrukcja ochraniaczy do łóżeczka sprawia, że teraz każdy zamawiający może dowolnie wybrać ilość interesujących go poduszek. Ponadto może również dowolnie układać je w łóżeczku, dopasowując do potrzeb danej chwili. Gwarancją solidnego mocowania każdej poduszeczki jest wykorzystanie 4 par ręcznie szytych troczków. Dużym atutem ochraniaczy modułowych pozostaje to, że można je później wykorzystać w dowolnie wybrany sposób – także wówczas, gdy dziecko już wyrośnie i nie będzie potrzebowało łóżeczka ze szczebelkami, a przeniesie się do innego, większego łóżka.


Motywy z listy TOP

Tak jak w przypadku innych dodatków handmade, także tych dekoracyjnych, ochraniacze modułowe do łóżeczka od Mamutka Szyje dostępne są w trzech najpopularniejszych konfiguracjach kolorów i motywów. Najczęściej kupowane produkty to te z motywem szaro-różowych chmurek i gwiazdek, misiów na turkusie z szarym oraz szarych chmurek na białym z szarym. Dodatkowo wybrać można swoją wymarzoną tkaninę z wielu dostępnych w ofercie sklepu i złożyć zamówienie na ochraniacze modułowe według własnego pomysłu. Zespół pracowników Mamutka Szyje uszyje z pewnością wymarzony zestaw poduszek do łóżeczka Twojego maluszka!