Okazjonalne wianuszki dekoracyjne

 

Różnego rodzaju artykuły dekoracyjne uwielbiamy nie od dziś. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem, bo niewielkim kosztem mogą z powodzeniem ciekawie ozdobić przestrzeń mieszkalną czy użytkową. Ich wartość wzrasta wraz z niepowtarzalnym wykonaniem. Stąd też te akcesoria i produkty, które są wykonane ręcznie, cieszą się największą popularnością. Jeśli do tego dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i szerokim wyborze, tym częściej są kupowane. I takie akcesoria dekoracyjne znajdziemy w ofercie rodzinnej firmy Mamutka Szyje. Wśród nich z pewnością warto wyróżnić urocze dekoracyjne wianuszki okazjonalne. Jakie dokładnie znajdziemy w ofercie sklepu? Sprawdziliśmy to.

 

Świąteczne i nie tylko

Urokliwe i jedyne w swoim rodzaju. Takie są wianuszki świąteczne, stworzone z myślą zarówno o świętach Wielkanocy, jak i Bożego Narodzenia. Do tego w ofercie od Mamutka Szyje znajdziemy też wianuszki uniwersalne, typowo dekoracyjne, stanowiące ciekawe uzupełnienie przestrzeni pokoiku dziecięcego. Takie produkty są wówczas w specjalnie dobranych do płci dziecka kolorach lub dopasowanych do stylu czy kolorystyki wnętrza. Co ciekawe, teraz zamówić można nie tylko jeden z wielu gotowych już wzorów wianuszków prezentowanych na stronie sklepu internetowego, ale również zamówić wykonanie w pełni spersonalizowanego wianuszka w wybranych kolorach czy wzorach. Dostępne do wyboru tkaniny znajdziemy na stronie sklepu Mamutka Szyje.

 

Piękna dekoracja wielu przestrzeni

Urocze wianuszki dekoracyjne służyć mogą jako ciekawa dekoracja drzwi, okien, ale również ścian pomieszczeń mieszkalnych bądź użytkowych. Jak wygląda konstrukcja takiego wianka? Jest on pleciony z bawełnianych wałków wypełnionych przy użyciu antyalergicznej kulki silikonowej. Dodatkowo jest ozdobiony także uroczą kokardą. Dużym atutem każdego ręcznie uszytego wianuszka pozostaje także uzupełnienie o uszyty ręcznie sznureczek do zawieszenia.

Wśród gotowych już projektów wianuszków znajdziemy wianuszki na święta Bożego Narodzenia w kolorystyce granatu z czerwienią, zielenią czy szarością, jak i wianuszki wielkanocne w króliczki, kratę, zieleń czy odcienie żółtego. Dodatkowo w ofercie gotowych wianuszków znajdziemy też propozycje dla dziewczynek w kolorystyce szaro-różowej lub z kwiatowymi wzorami.

 

Niepowtarzalna dekoracja

Ręcznie szyte wianuszki dekoracyjne to wspaniały pomysł na unikatowy prezent oraz wykonaną z miłością dekorację do przestrzeni mieszkalnych. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach urokliwie urządzonych pokoików dziecięcych, w których liczy się nawet najdrobniejszy detal. Połączenie doskonałej jakości materiałów z ciekawymi wzorami i kolorami daje niesamowity efekt. Warto poznać szeroki wybór wianuszków dekoracyjnych dostępnych w ofercie od Mamutka Szyje!