Dekoracyjne tulipany handmade

 

Są wyjątkowo piękne, nigdy nie więdną i tracą swoich walorów wizualnych. Do tego też odznaczają się nieprzeciętną miękkością i przyjemnością w dotyku. Stanowią również niepowtarzalny dodatek dekoracyjny do każdego rodzaju przestrzeni. Takie są właśnie tulipany uszyte ręcznie – sprawdzą się nie tylko jako ozdoby zapowiadające rychłe przyjście wiosny, ale również cieszyć będą oko niezależnie od pory roku. Dlaczego warto zamówić tulipany uszyte ręcznie od Mamutka Szyje? Ta rodzinna firma specjalizuje się w tworzeniu niezwykle urokliwych dodatków dekoracyjnych, w których zakochać się można już od pierwszego wejrzenia.

 

Trwałe kwiaty na każdą okazję

Odwiedziny u dawno niewidzianej przyjaciółki, spotkanie z rodziną, urodziny bliskiej osoby lub spotkanie w gronie przyjaciół. Każda okazja jest dobra, by pomyśleć o wręczeniu niestandardowego bukietu kwiatów. Szyte ręcznie tulipany to kwiaty niezwykle trwałe i piękne zarazem. Miłośniczkom i miłośnikom tego gatunku roślin z pewnością bardzo się spodobają – niezależnie od okazji czy pory roku, w której zostaną wręczone.

 

Tulipany od najlepszych

Dlaczego warto zdecydować się na zakup tulipanów właśnie od Mamutka Szyje? Najwyższa jakość produktów handmade to właśnie to, czego szukamy w obecnych czasach. Coraz rzadziej interesuje nas zakup produktów sztampowych, dostępnych w wielko powierzchniowych sklepach lub powszechnie znanych sieciach handlowych. Szukamy raczej produktów niepowtarzalnych i tworzonych z miłością. Takie zaś znajdziemy właśnie w ofercie od Mamutka Szyje.

Tulipany szyte ręcznie to dekoracje wykonane z atestowanych materiałów posiadających certyfikat OEKO-TEX. To materiały w 100% naturalne i bawełniane. Wnętrze każdego tulipana jest wypełnione antyalergiczną kulką silikonową. Co więcej – teraz można takie dekoracje handmade również prać ręcznie (główka tulipana) lub w pralce, w temperaturze maksymalnie 40 stopni (do takiego prania nadaje się ściągany liść).

 

Ogromna paleta wyboru

Różnorodność kolorów i wzorów tkanin możliwych do wykorzystania w ręcznym szyciu tulipanów dekoracyjnych jest ogromna. Teraz każdy zamawiający może wybrać dowolne zestawienie dwóch tkanin i zamówić uszycie wybranego tulipana lub tulipanów. Nad kompleksową realizacją zamówień czuwają doświadczone pracownice rodzinnej firmy Mamutka Szyje, specjalizujące się w tworzeniu prawdziwych arcydzieł handmade. Przepiękne tulipany uszyte ręcznie to absolutnie niepowtarzalne dodatki dekoracyjne, które doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach. Do tego będą również wspaniałym pomysłem na zawsze trafiony i jedyny w swoim rodzaju prezent. Warto zamówić wykonanie wymarzonego bukietu ulubionych tulipanów właśnie w firmie Mamutka Szyje!