Dodatki na chłodniejsze dni

 

Niższa temperatura za oknem, pierwsze deszcze, chłody i śnieg, to pogoda sprzyjająca korzystaniu z ciepłych dodatków. Tych nie może zabraknąć w codzienności żadnego małego dziecka. Najpopularniejszymi pozostają oczywiście ciepłe i funkcjonalne czapki oraz kominy. Teraz zamówić je możemy korzystając z bogatego asortymentu sklepu internetowego rodzinnej firmy Mamutka Szyje. Co dokładnie sprawia, że ich popularność jest tak duża? Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że są produktami najwyższej jakości, uszytymi ręcznie. Poznajmy je nieco bliżej.

 

Staranne wykonanie

Wyjątkowo mięciutkie, przyjemne w dotyku i bardzo miłe w codziennym użytkowaniu. Takie są komplety czapka i komin, dostępne w ofercie od Mamutka Szyje. Co sprawia, że wyróżniają się tak dużą miękkością? Przede wszystkim zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów. Mowa o naturalnej bawełnie, która w procesie szycia jest wykorzystana dwukrotnie, do stworzenia ciepłej, dwuwarstwowej konstrukcji produktu. Elastyczna dresówka w ulubionej kolorystyce dzieci czy z motywem uwielbianym przez maluchy, także bajkowym, będzie doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji. Zarówno tej codziennej, jak i na większe wyjścia. Co więcej, dużym atutem każdego kompletu jest to, że czapka i komin są dwustronne. To zaś sprawia, że z powodzeniem można je nosić po obu stronach. Żadne zabrudzenie więc teraz nie będzie przeszkodą, by założyć ulubiony komplet ciepłych akcesoriów i wybrać się z dzieckiem na dłuższy czy całkiem krótki spacer.

 

Piękna kolorystyka do wyboru

Wielość modeli, pełne zróżnicowanie kolorystyczne i wzornicze, to bardzo ważne atuty kolekcji czapek i kominów, które znaleźć można w ofercie u Mamutka Szyje. Ogromną popularnością cieszą się komplety z uwielbianymi przez dzieci motywami bajkowymi, m.in. Psim Patrolem, Myszką Miki, Atomówkami, Supermanem, Batmanem czy Minionkami, ale nie tylko. W regularnej sprzedaży znajdziemy także komplety w tonacji różu z szarym, z motywami kwiatowymi czy z niedźwiedziami w szarości. Dodatkowo osoby zamawiające komplety czapka i komin od Mamutka Szyje mają możliwość wyboru spersonalizowanego wykonania takiego ciepłego zestawu dla dziecka. Wystarczy, że wybiorą dwie tkaniny z długiej listy dostępnych wzorów i kolorów, po czym czekać będą na uszycie ręczne swojego wymarzonego produktu. Równie dobrze może być to absolutnie wymarzony projekt dziecięcy. Wystarczy zapytać dziecko o to, z jakim motywem czy w jakim kolorze chciałoby mieć niepowtarzalny komplet czapka i komin. Realizacją wszystkich zamówień zajmują się panie tworzące wyjątkowy zespół Mamutka Szyje. Warto wybrać zestawy na szyję i głowę tworzone handmade! Są tak wyjątkowe i niepowtarzalne, że niedostępne w ofercie masowej oraz w popularnych sklepach sieciowych.