Opaska dla każdej modnej dziewczynki

 

Małe dziewczynki i niemowlęta to prawdziwe strojnisie. Nie chodzi jednak wcale o zakładanie niezwykle strojnych sukieneczek, a korzystanie z ciekawych akcesoriów do włosków. Opaski uszyte ręcznie z oferty od Mamutka Szyje to zupełnie niepowtarzalne dodatki dla każdej małej dziewczynki. Uwielbiają je w szczególności mamy, bo to one specjalizują się w zakładaniu małym królewnom ciekawych dodatków na główkę. Dlaczego warto zainteresować się kolekcją unikatowych dodatków szytych ręcznie? Sprawdziliśmy to. My już wiemy, a dziś zapraszamy do świata nieskończonych możliwości kreatywnego ozdabiania główki maleństwa.

 

Opaska o kilku zastosowaniach

Ręcznie szyte opaski 3w1 znajdziemy teraz w bogatym asortymencie sklepu internetowego Mamutka Szyje. Co sprawia, że warto je wybrać? Przede wszystkim możliwość szerokiego ich zastosowania. Z powodzeniem mogą służyć jako gładka, standardowa i w pełni klasyczna opaska, jak i zamienić ją w popularną wersję pin-up za pomocą urokliwego wiązania. Do tego do każdej opaski dołączone jest jeszcze jedno wiązanie pin-up w zupełnie innym kolorze, kontrastującym z całością produkt. Wykorzystując to wiązanie można się przekonać, jak łatwo zmienić wygląd uszytej ręcznie opaski.

 

Dodatki szyte na miarę

Każda z opasek dostępnych w ofercie od Mamutka Szyje to opaska uszyta na miarę. Oznacza to, że decydując się na jej zakup, należy podać obwód główki maluszka. Dodatkowym atutem każdego z takich dodatków jest również staranne wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Mowa o elastycznej dresówce, która stanowi bazę każdej opaski, jak również i w wielu modelach również jej wiązanie. Niektóre z opasek wykończone zostały z kolei wiązaniem bawełnianym. Warto podkreślić, że zamawiający korzystający z asortymentu dostępnego w sklepie Mamutka Szyje, wybrać mogą jedną z kilku ciekawych i niepowtarzalnych propozycji dla dziewczynki, jak również zamówić opaskę we wskazanym przez siebie kolorze czy wzorze tkaniny. Tych dostępnych tkanin jest naprawdę sporo. Dzięki temu zaś każdy zamawiający może z powodzeniem znaleźć wymarzony kolor czy wzór materiału oraz zamówić jego wykorzystanie w stworzeniu zupełnie wyjątkowej opaski. Te ręcznie szyte są wspaniałymi i unikatowymi dodatkami, które świetnie sprawdzą się szczególnie w tych dziewczęcych stylizacjach, które są tworzone na wyjątkowe okazje.

 

Opaska dla modnisi

A małe księżniczki warto stroić – tę możliwość doceniają szczególnie mamy niedużych dziewczynek. Coraz częściej na szczęście także i tatusiowie nie mają nic przeciwko. Tym bardziej że opaski uszyte ręcznie z wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów nie przeszkadzają maluszkom, nie powodują dużego ucisku na główkę i gwarantują pełen komfort użytkowania. A że przy tym prezentują się nad wyraz ładnie, jest to ich niezaprzeczalny atut.