Wygodne plecaki-worki

 

Są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, nie zajmują zbyt wiele miejsca, a do tego cieszą również sporą pojemnością. Są również na wskroś uniwersalne – z powodzeniem mogą być użytkowane zarówno przez dzieci, jak i otwartych na kolorowe dodatki dorosłych. O jakich dodatkach mowa? Oczywiście o plecakach-workach, które w swojej kolekcji przynajmniej w jednym egzemplarzu ma dziś większość z nas. Teraz te urocze i bardzo funkcjonalne dodatki znajdziemy także w ofercie sklepu internetowego Mamutka Szyje. Ich atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór tkanin możliwych do wykorzystania podczas szycia ręcznego sprawiają, że i zainteresowanie ich zakupem stale rośnie. Poznajmy najpopularniejsze plecako-worki z oferty!

 

Worek, który pomieści wiele

Plecako-worki to dodatki uniwersalne i polecane wszystkim tym, którzy chcą zmieścić dużo w jednym miejscu, a jednocześnie nie chcą decydować się na zakup standardowego plecaka. Świetnie sprawdzą się jako unikatowy worek nie tylko na buciki dla przedszkolaka, ale również jako worek przeznaczony do przechowywania stroju do ćwiczeń. Z pewnością pomieszczą także ulubione zabawki czy książeczki, jak też stanowić będą doskonałe miejsce do przechowywania kanapek czy butelki z ulubionym napojem. To produkt na tyle uniwersalny, że spodoba się nie tylko dzieciom, ale będzie chętnie użytkowany także przez dorosłych. Szczególnie zaś przez te osoby, które lubią kolorowe i niepowtarzalne dodatki. Szyte ręcznie plecako-worki z pewnością do takich można zaliczyć.

 

Nieprzypadkowe wykonanie

Ogromnym atutem plecako-worków dostępnych w ofercie od Mamutka Szyje jest to, że każdy z nich jest wykonany z wysokiej jakości materiałów wodoodpornych. Dzięki temu więc każdy jest wyjątkowo trwały i łatwy w czyszczeniu, a do tego i pojemny. O ty decydują wymiary każdego worka: licząca około 60 cm wysokość oraz ok. 50 cm szerokość. Ponadto samo uszycie ręczne takiego plecako-worka sprawia, że jest to produkt niezwykle starannie wykończony i estetycznie się prezentujący.

 

Wielość motywów i kolorów

Różnorodność kolorystyczna i wzornicza szytych ręcznie plecako-worków od Mamutka Szyje sprawia, że teraz każdy zainteresowany może znaleźć produkt idealnie spełniający jego oczekiwania. Do najpopularniejszych i najczęściej zamawianych plecako-worków zaliczyć należy z pewnością te z motywem klocków lego, z motywem kredek, liści czy żelków w kształcie misiów. Oczywiście z równie dużym powodzeniem można zamówić wykonanie niemal spersonalizowanego plecako-worka. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać jedną lub dwie z tkanin dostępnych w ofercie Mamutka Szyje i wskazać na ich wykorzystanie podczas składania zamówienia. Wówczas niezastąpiony zespół pracowników rodzinnej firmy oferującej plecako-worki handmade przystąpi do swojej pracy, wyczarowując niepowtarzalne produkty. Wszystkie łączy jedno: pełne miłości szycie ręczne.