Piękne narzuty na łóżko

 

Jest taka przestrzeń w pokoju malutkiego dziecka, jak i tego już nieco większego, która utożsamiana jest z przestrzenią wyjątkowego komfortu, spokoju oraz odpoczynku. Z pewnością jest nią łóżeczko maluszka, jak i większego szkraba. Nawet najbardziej aktywny maluch właśnie we własnym łóżeczku znajdzie idealne warunki do komfortowego i zasłużonego odpoczynku. Warto zadbać więc o to, by łóżko było świetnie wyposażone. A o to nietrudno, gdy korzysta się z atrakcyjnego asortymentu dostępnego w firmie rodzinnej. Ręcznie szyte i niepowtarzalne w każdym calu narzuty na łóżko od Mamutka Szyje to produkty idealny – zarówno do użytku prywatnego, jak i na prezent. Warto poznać je nieco bliżej!

 

Narzuta w komplecie z poduszkami

Elegancka narzuta w funkcjonalnym zestawie z poduszkami to wspaniały dodatek do każdego pokoiku dziecięcego. Świetnie sprawdzi się jako podstawa do wielogodzinnej zabawy w statek pirata, kryjówkę, domek czy bazę. Czym wyróżniać się będą narzuty dostępne w sklepie Mamutka Szyje? Ich ogromnym atutem jest niepowtarzalność kroju i najwyższa jakość materiałów wykorzystanych w procesie produkcji. Z wykorzystaniem wyjątkowych narzut, pościel w łóżeczku dziecięcym będzie osłonięta nad wyraz komfortowo.

 

Szeroka dostępność rozmiarów

Przepiękne narzuty uszyte ręcznie z pikowanego velvetu i gładkiej dresówki niepowtarzalne produkty z szerokiej oferty produkcji sygnowanej marką Mamutka Szyje. W komplecie z narzutami o rozmaitych wymiarach dostępne są także dwie poszewki na poduszki o wymiarach 40x40 cm. Narzuty dostępne w ofercie sklepu Mamutka Szyje to produkty w trzech najpopularniejszych i najczęściej zamawianych wymiarach:

·         140x80 cm (do łóżeczka 120x60 cm)

·         180x90 cm (do łóżeczka 160 x 70 cm)

·         220xx110 cm (do łóżeczka 200x90 cm)

Oczywiście istnieje możliwość zamówienia narzuty uszytej pod konkretny, niestandardowy wymiar łóżeczka. Warto jednak z tym się zgłosić już do osób zajmujących się ręcznym szyciem tych niepowtarzalnych produktów.

 

Pełna paleta wyboru

Różnorodne motywy – od zwierzęcych, kwiatowych, po graficzne, także w monochromatycznych odcieniach, jak i rozmaita kolorystyka. To wyznaczniki ogromnego wyboru narzut, które z powodzeniem można teraz kupić lub zamówić według własnych preferencji, w ofercie od Mamutka Szyje. Decydując się na zakup wyjątkowej w swoim rodzaju narzuty uszytej ręcznie, otrzymuje się najwyższej klasy produkt wykonany z miłością, sercem i pomysłem. Tak starannie uszytych oraz niemal spersonalizowanie dobranych produktów nie znajdziemy na półce w sklepie popularnej sieci. Takie narzuty zamówić można właśnie w sklepie Mamutka Szyje. To wspaniały pomysł na zawsze trafiony i jedyny w swoim rodzaju prezent! Warto poznać bogatą ofertę gotowych narzut lub zamówić taką, która będzie idealnie spełniała nasze indywidualne potrzeby!