Filtruj według

Torba do zadań specjalnych

Niemowlę lub malutkie dziecko, z racji wieku i niskiego poziomu samoobsługowości, mają ogromne potrzeby. Potrzebują tego, by zawsze koło nich był ktoś bliski i by troska oraz pielęgnacja o zaspokojenie ich potrzeb była możliwie jak największa. Stąd też wszelkiego rodzaju użyteczne dodatki i akcesoria w pokoju niemowlaka czy malutkiego dziecka, są jak znalazł. Oczywiście można je kupić w wielu sklepach popularnych sieci. Czy jednak dorównają starannemu wykończeniu i niepowtarzalności akcesoriów uszytych ręcznie? Oczywiście, że nie. Dlatego też warto poznać wyjątkowy asortyment produktów dostępnych w sklepie internetowym rodzinnej firmy Mamutka Szyje. Wśród nich znajdują się torby na pieluszki – dodatki kupowane i wybierane coraz częściej przez świadomych rodziców, którzy chcą maksymalnie wykorzystać dostępną wokół łóżka przestrzeń. Warto wiedzieć, jak wygląda taka torba na pieluszki oraz czym się charakteryzuje.

 

Funkcjonalność i zawsze pod ręką

Uszyta ręcznie torba na pieluszki to dodatek, który wiesza się na łóżeczku. Cel inwestycji jest jeden: zaoszczędzenie miejsca i maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni znajdującej się wokół łóżeczka. W takiej torbie znaleźć się powinny według założenia pieluszki, ale zapewne pomysłowość rodziców mogłaby wskazać, że może znaleźć się także coś innego – zupełnie dowolnego. Torba na pieluszki od Mamutka Szyje to w połączeniu z organizerem dostępnym w ofercie, bardzo zgrany i niezawodny duet, pozwalający mieć wszystko pod ręką zawsze wówczas, kiedy tylko się tego potrzebuje.

Wymiary torby na pieluszki to około 50x40 cm. Dużym atutem jest to, że torba jest zamykana na klapę, a ta z kolei zapinana jest dodatkowo na rzep. Dzięki temu więc nie zachodzi możliwość otworzenia takiej torby przez malucha. Bezpieczeństwo w pokoju małego dziecka czy niemowlaka jest najważniejsze! Piękna torba na pieluchy ma wszytą wewnątrz bawełnianą poszewkę, a możliwość jej stabilnego mocowania jest zapewniona dzięki wszytym szerokim kokardom. One właśnie umożliwiają skuteczne mocowanie torby do ramy łóżeczka.

 

Najpopularniejsze modele

Są takie połączenia kolorystyczne i wzornicze dodatków handmade, które cieszą się wyjątkową atrakcyjnością wizualną i są bardzo popularne wśród kupujących. Nic dziwnego więc, że torby na pieluszki od Mamutka Szyje dostępne są głównie we wspaniałym motywie gwiazdki na mięcie oraz króliki w wyścigówkach. Dodatkowo osoby zamawiające uszycie torby na poduszki przez Mamutka Szyje, mogą wybrać dwie spośród najbardziej podobających im się rodzajów tkanin i zamówić wykonanie takiej torby właśnie z wykorzystaniem tych tkanin. Otwarty na współpracę zespół Mamutka Szyje sprosta wymaganiom nawet najbardziej oczekujących klientów. Najwyższa jakość produkcji ręcznej gwarantowana!