Spinki zawsze pod kontrolą

 

W życiu małych dziewczynek nie brakuje różnego rodzaju dodatków i akcesoriów. Większość z nich to dodatki dekoracyjne – głównie do włosów. Korzystając z szerokiej oferty szytych ręcznie produktów dostępnych w sklepie Mamutka Szyje, znaleźć można niezwykle praktyczny, a przy tym tez bardzo ładny organizer na spinki. Estetycznie wykonany, dostępny w różnorodnych kształtach, świetnie sprawdzi się w pokoju małej dziewczynki. Jeśli do tego uwielbia się ona stroić i czesać włosy na rozmaite sposoby – tym bardziej będzie zadowolona z przydatnego organizera. Warto sprawdzić więc, jakie propozycje dla małych modniś ma Mamutka Szyje.

 

Organizer inny niż wszystkie

Problem z gubiącymi się notorycznie spinkami i gumkami do włosów może zostać bardzo szybko i z efektem rozwiązany. Jak? Wystarczy zamówić piękny i nietypowy zarazem organizer na spinki od Mamutka Szyje. Wówczas te jeden zakup sprawi, że problem, który posiada wiele mam dziewczynek, zniknie tak samo szybko, jak się pojawił. Czym wyróżnia się organizer uszyty ręcznie z oferty od Mamutka Szyje? To przede wszystkim niezwykle praktyczny dodatek do pokoju małej modnisi. Wiszące sznureczki, których nie brakuje w takim organizerze, świetnie sprawdzą się jako miejsce do przyczepienia ulubionych spinek do włosów. Do tego z powodzeniem zrobić można też miejsce na zawieszenie gumek do włosów – warto w tym celu wykorzystać przyszyte do niektórych sznureczków rzepy. Łatwo z nich zrobić pętelkę, która stanowić będzie doskonałe miejsce do bezpiecznego składowania gumek, nawet w ilościach hurtowych.

 

Porządek w akcesoriach do włosów

Liczne spinki i gumki do włosów z pewnością znajdą swoje miejsce na specjalnie uszytym organizerze. Dodatkowym atutem każdego z nich jest wysoka estetyka wykonania i wykończenia – dodatki szyte ręcznie mają w sobie wiele uroku i piękna. Do tego są dodatkami zupełnie niepowtarzalnymi, niedostępnymi w dużych sieciach handlowych czy marketach. Dużym atutem każdego organizera dostępnego w ofercie Mamutka Szyje jest także szeroka dostępność wzorów i kolorów tkanin. Ponadto wszystkie ze sznureczków „zwisających” z takiego organizera, wszyte są z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału – pikowanego velvetu.

 

Pełna paleta kształtów i wzorów

Jeśli naszej córeczce marzy się organizer na spinki w kształcie korony, chmurki czy urokliwej kokardy – nie ma najmniejszego problemu. Teraz taki wspaniały i jedyny w swoim rodzaju dodatek dekoracyjny oraz użytkowy można zamówić w ofercie akcesoriów handmade dostępnych w sklepie internetowym Mamutka Szyje. Warto to zrobić choćby jeszcze dziś – do wyboru mamy kilka ciekawych organizerów dostępnych niemal od ręki. Z równie dużym powodzeniem zamówić jednak możemy także w pełni spersonalizowany organizer na spinki. Wystarczy, że wybierzemy maksymalnie 3 z dostępnych w ofercie tkanin i poczekamy, aż niezastąpiony zespół rodzinnej firmy Mamutka Szyje, stworzy nasz wymarzony organizer na spinki i gumki do włosów.