Dodatki domowe szyte ręcznie

 

Dom to dla większości z nas miejsce utożsamiane z prawdziwą oazą spokoju. To także wyjątkowa przestrzeń, w której możemy poczuć się w pełni bezpiecznie i blisko rodziny. Urządzając wymarzone własne „M” dokładamy wszelkich starań, by wyposażyć je nie tylko w niezbędne sprzęty, ale również różnego rodzaju akcesoria. I nie chodzi tu o dodatki dekoracyjne, ale takie najbardziej funkcjonalne i przydatne w codziennym życiu. Sporo takich z pewnością znajdzie się w przestrzeni kuchennej. Nic dziwnego więc, że w ofercie szytych ręcznie produktów dostępnych w sklepie Mamutka Szyje, znajdziemy dziś ciekawe fartuszki czy rękawice kuchenne. Dlaczego warto wybrać produkty handmade i zamówić je na prezent lub do użytku własnego? Sprawdziliśmy to i my już wiemy. Zapraszamy do wyprawy do krainy dodatków handmade.

 

Fartuszki inne niż wszystkie

Żyjemy w czasach, w których dostępność różnorodnych produktów jest ogromna. W tym wszystkim jednak coraz częściej szukamy niepowtarzalnych akcesoriów i dodatków, także tych szytych ręcznie. Takimi z pewnością będą fartuszki uszyte przez Mamutka Szyje. Ich uniwersalny krój i jedyne w swoim rodzaju motywy wzornicze czy kolorystyczne sprawiają, że każdy taki fartuszek jest wyjątkowy. Co wyróżnia produkty od Mamutka Szyje? Przede wszystkim nietuzinkowa estetyka i wygoda długich wiązań – zarówno na szyi, jak i w pasie. Do tego każdy z fartuszków jest fartuszkiem dwustronnym – wszystko z myślą o tym, by można było z nich korzystać także wtedy, gdy dość mocno się zabrudzą, a są nam niezbędne w kuchni. Taki fartuszek uszyty ręcznie z pewnością będzie doskonale trafionym pomysłem dla typowej pani domu i prawdziwej gospodyni w jednym, która najlepiej czuje się w swoim królestwie, czyli właśnie w kuchni.

 

Rękawice w nietypowej odsłonie

Gospodynie domowe z powołania uwielbiają eksperymentować w kuchni i tworzyć pyszne oraz zdrowe potrawy i dania dla całych rodzin. Z pewnością nie pogardzą więc solidnie wykonanymi rękawicami kuchennymi – a do tego jeśli, można je samodzielnie zaprojektować i wybrać odpowiadające nam tkaniny z ulubionymi motywami czy w ukochanej kolorystyce? Tym lepiej! Teraz taką możliwość mają klienci zlecający uszycie wymarzonego kompletu rękawic kuchennych u Mamutka Szyje. Kto powiedział bowiem, że tekstylia kuchenne muszą być nudne i standardowe, takie jak powszechnie dostępne w wielu sieciach handlowych? Teraz z powodzeniem zamówić można wymarzone gadżety tekstylne do kuchni z motywem Batmana, Supermana, Minionków, a nawet z motywami stricte świątecznymi. Co więcej, każda z rękawic uszytych ręcznie będzie dodatkowo rękawicą dwustronną. Dzięki temu niestraszne jej będą żadne, nawet najcięższe zabrudzenia. W krytycznych sytuacjach można je bowiem starannie ukryć. Warto z tego skorzystać i zamówić spersonalizowane gadżety kuchenne szyte ręcznie właśnie w sklepie internetowym rodzinnej firmy Mamutka Szyje.