Prześcieradło - niezastąpione w każdym łóżeczku

 

Jest takie miejsce w każdym mieszkaniu czy domu, gdzie można poczuć się maksymalnie bezpiecznie, zrelaksować się i odpocząć. Tym miejscem jest pokój – a miejscem wyjątkowym w każdym domu jest pokój maluszka. Niemowlę czy malutkie dziecko mają ogromne potrzeby. Rolą rodziców i opiekunów jest dołożenie wszelkich starań, by ich pociechy zdrowo rosły i mogły rozwijać się w pełni bezpiecznie. Dlatego też szczególnie starannie dobiera się elementy wyposażenia łóżeczka dziecięcego. I o tyle nie może w nim zabraknąć ciepłej, mięciutkiej kołderki czy poduszeczki, to nikt nie wyobraża sobie łóżeczka niemowlaka bez wygodnego prześcieradła. Gdzie takie znajdziemy? Z pewnością warto zainteresować się prześcieradłem ręcznie uszytym w rodzinnej firmie Mamutka Szyje. Dodatki handmade mają w sobie wielu uroku i niepowtarzalności, a przy tym również zachwycają wyjątkowo dużą starannością i estetyką wykonania. Czym wyróżnia się prześcieradło dla maluszka dostępne w sklepie internetowym firmy Mamutka Szyje? Odkrywamy tajemnice!

 

Wygodna gumka to jest to!

Prześcieradło uszyte ręcznie, do tego z gumką wszytą na rogach łóżeczka, jest doskonałym pomysłem na uzupełnienie wyposażenia łóżeczka maluszka. Niemowlęta potrafią się nieźle wiercić w swoim łóżeczku – dlatego też bardzo ważne pozostaje to, by umożliwić im ruch, a przy tym zachować pełnię funkcjonalności idealnej przestrzeni do spania. Prześcieradło z gumką bardzo łatwo się zakłada oraz równie bezproblemowo można je wyprasować po praniu. Najważniejsze pozostaje to, że jest uszyte z miłością, z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości bawełny – materiału w 100% naturalnego.

Prześcieradło do łóżeczka dziecięcego nie musi być wcale białe – dlatego też w ofercie od Mamutka Szyje znaleźć można wiele kolorowych wzorów do wyboru. Ta różnorodność opcji jest nieprzypadkowa – wszystko po to, by każdy z zamawiających mógł znaleźć wzór czy kolor materiału najbardziej odpowiadającego jego potrzebom.

 

Szeroki wybór rozmiarów

Łóżeczka dziecięce mogą różnić się wielkością – dlatego też w ofercie od Mamutka Szyje znaleźć można różnorodne propozycje rozmiarów prześcieradeł. Teraz z powodzeniem zamówić można uszycie prześcieradła zarówno o wymiarach 60x120 cm, 70x140 cm, 80x160 cm, 80x180 cm, 80x200 cm, a nawet 90x200 cm czy 120x200 cm.

Wszystkie z wymienionych rozmiarów są idealnie dopasowane do wielkości rozmaitych rozmiarów łóżeczek dla maluszków. Warto wybierać wysokojakościowe produkty uszyte ręcznie i zamawiać je w firmach rodzinnych. Gwarantem doskonałego wykonania estetycznego każdego produktu są świetne opinie dotychczasowych klientów. Szeroka oferta od Mamutka Szyje jest warta uwagi i polecenia do zakupów zarówno do użytku prywatnego, jak i na zawsze trafiony prezent.