Pościel idealna dla lalek

 

W naturze dziewczynek leży już to, że uwielbiają bawić się lalkami. W takiej swobodnej zabawie mogą naśladować role osób dorosłych i bawić się w mamy. Nic dziwnego więc, że tak jak na prawdziwe rodzicielki przystało, chciałyby zapewnić swoim ulubionym lalkom możliwie jak najlepsze warunki do zabawy. Jakich dodatków będą więc potrzebowały? Z pewnością będzie to piękna pościel dla lalek, którą teraz w dużym wyborze znaleźć można w ofercie ręcznie szytych dodatków i akcesoriów w sklepie rodzinnej firmy Mamutka Szyje. O tak pięknej pościeli marzy na pewno każda lalka. Czy warto ją zamówić właśnie u Mamutka Szyje? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak.

Pościel dla kochanych lal

Mieć własną ukochaną lalkę, to dla większości dziewczynek absolutnie niezastąpiony atrybut szczęśliwego dzieciństwa. Dlatego teraz w ofercie Mamutka Szyje oferuje ręcznie szytą pościel dla lalek. Czym będzie się wyróżniać ta pościel handmade? Przede wszystkim doskonałą starannością i estetyką wykonania oraz wykończenia. Do tego także wysokogatunkowe materiały w atrakcyjnej kolorystyce i bardzo ładnych wzorach, dopełniać będą całości wspaniałej kompozycji szytej ręcznie. Na komplet pościeli dla lalek od Mamutka Szyje składa się poduszeczka o wymiarach 22x15 cm wypełniona kulką silikonową oraz kołderka o wymiarach 30x40 cm. W ofercie pościeli handmade znaleźć można kilka jej wariantów, jednak najpopularniejszy jest model z wykorzystaniem dwóch rodzajów tkanin: z jednej strony w 100% naturalnej bawełny, z drugiej zaś mięciutkiego polaru minky z wypustkami. Całość uroczej pościeli dla lalek obszyta jest uroczą falbanką.

 

Kolekcja stworzona z sercem

Miłości i wysokiego gustu estetycznego nie brakuje w każdym z unikatowych projektów i wykonań przepięknej pościeli dla lalek. Dodatkowo pościel stworzona przez Mamutka Szyje nie jest droga – a ile radości może sprawić małej dziewczynce, która o takiej właśnie pościeli marzy dla swojej ulubionej lali!

W ofercie sklepu Mamutka Szyje znajdziemy wiele ciekawych propozycji wzorniczych i kolorystycznych. Do tych dostępnych od ręki, zaliczyć można pościel dla lalek w urocze flamingi, w gwiazdki, króliki, owieczki czy księżyce. Oczywiście z równie dużym powodzeniem można zamówić pościel dla lalek w inne wzory czy ulubioną kolorystykę – wystarczy wybrać dwie z dużego wyboru tkanin dostępnych w sklepie Mamutka Szyje. Decydując się na taką opcję zyskamy pewność, że pościel stworzona specjalnie na nasze zamówienie będzie absolutnie wyjątkowa i świetnie dopasowana do indywidualnych potrzeb naszego dziecka. Taki produkt szyty ręcznie będzie też wspaniałym i jedynym w swoim rodzaju pomysłem na prezent dla małej dziewczynki, która uwielbia bawić się lalkami i chce o nie zadbać tak, jak zadbałaby mama. Piękna pościel dla lalek od Mamutka Szyje poleca się na zawsze trafiony prezent!