Poduszka w kształcie kury – warto ją poznać!

 

Świat poduch i poduszek szytych ręcznie, dostępnych we współczesnych czasach, w których na brak towarów nie możemy narzekać, jest bardzo zróżnicowany. Czy jednak ktokolwiek z nas wie, do jakich celów służyć może jedyna w swoim rodzaju poduszka w kształcie kury? Ta stworzona w rodzinnej firmie Mamutka Szyje i uszyta ręcznie, świetnie sprawdza się w kilku rodzajach zastosowań. A co więcej – może nas naprawdę zaskoczyć! Warto wiedzieć o niej coś niecoś więcej.

 

Bogactwo zastosowań

Poduszka kura to poduszka stworzona przez zespół Mamutka Szyje z myślą o wprowadzeniu komfortowych rozwiązań dla kobiet karmiących piersią. Jak się okazuje jednak taka poduszka sama w sobie z powodzeniem może spełniać także kilka innych zastosowań. Ze względu na swoje dość duże rozmiary, świetnie sprawdzi się jako niezastąpiona Przytulanka. I to nie tylko dla dziecka! Do tego może być również ciekawym dodatkiem dekoracyjnym, który sprawdzi się głównie w pokoju – królestwie dziecka. Może okazać się także bardzo użytecznym zagłówkiem, a nawet spełnić w roli niezawodnej podkładki pod laptopa. W tym ostatnim jednak przypadku warto zwrócić uwagę na to, by zbyt długo nie trzymać na niej laptopa. Dlaczego? Może to grozić przegrzaniem się sprzętu, a o tym nie marzy chyba nikt, kto pracuje właśnie przy laptopie.

 

Polar minky to jest to!

Miękkość i przyjemność w dotyku polaru minky znają nie tylko dzieci. Coraz więcej osób dorosłych także docenia ten wyjątkowo przyjemny materiał. Teraz można się cieszyć jego dostępnością, bo właśnie z polaru minky uszyte są poduszki w kształcie kury. Dodatkowo zostały one wypełnione antyalergiczną kulką silikonową, a wszelkie ze wstawek to wstawki 100% bawełniane.

 

Nie tylko dwa modele w ofercie

Mamutka Szyje przygotowała swoim klientom dwa modele poduszek w kształcie kury. Jeden z nich to poduszka w granacie, drugi – w delikatnym, subtelnym odcieniu różu. Nietrudno zgadnąć, że modele kolorystyczne poduszek dopasowane są do płci dzieci, które miałyby korzystać z wszelkich funkcjonalności tych ręcznie szytych produktów. Nie jest jednak tak, że wybór na tym się kończy. Wręcz przeciwnie. Teraz wybrać można jedną z dwóch rodzajów tkanin, dostępnych w szerokim wyborze na stronie sklepu Mamutka Szyje. Dzięki temu z powodzeniem będzie można się cieszyć wyjątkowym wykonaniem poduszki w kształcie kury, dopasowanym do naszych indywidualnych potrzeb estetycznych i gustu. Taki niepowtarzalny produkt handmade sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju prezent i to nie tylko dla dzieci, ale również np. dla mamy karmiącej piersią. Wielość zastosowań poduszki w kształcie kury sprawi, że każda osoba obdarowana znajdzie zastosowanie idealnie dostosowane do swoich potrzeb. Poduszka kura jako przytulanka, zagłówek, poduszka dekoracyjna czy dodatek ułatwiający wygodę karmienia piersią sprawi, że z oferty od Mamutka Szyje zadowolony będzie mógł być absolutnie każdy. I to się ceni!