Dla najlepszej ochrony maluszka w łóżeczku

 

Małe dziecko, niemowlę czy noworodek, potrzebują specjalnej ochrony i troski. Jednym z najważniejszych miejsc, w którym malutkie dzieci przebywają od pierwszych dni życia, pozostaje ich łóżeczko. W trosce o zapewnienie jak najbardziej komfortowych i bezpiecznych warunków przebywania w tej przestrzeni, warto jest zawczasu pomyśleć o zakupie funkcjonalnych ochraniaczy szczebelków łóżeczka. Dlaczego tak dużą popularnością cieszą się ochraniacze szyte ręcznie? Na najważniejsze pytania odpowiadamy w naszym wpisie!

 

Ochraniacze – zupełnie niezastąpione

Są pewne dodatki i akcesoria dla najmłodszych dzieci, bez których rodzice nie wyobrażają sobie zapewnienia swoim pociechom najlepszych warunków dla rozwoju oraz wzrostu. Do tego typu dodatków zalicza się ochraniacze premium. To produkty, które szyte są z miłością i wyróżniają się niezwykłą starannością wykonania. Nic w tym dziwnego – ochraniacze trafiają bowiem do łóżeczek małych dzieci, mając na celu zapewnienie im jak najbardziej bezpiecznych warunków odpoczynku i snu.

 

Jakość w wersji premium

Wielu współczesnych rodziców uważa, że ochraniacze na szczebelki łóżeczka dziecięcego są dodatkiem absolutnie obowiązkowym. Głównym zadaniem takich ochraniaczy będzie ochrona główki dziecka przed niekontrolowanymi uderzeniami w szczebelki – czy to w trakcie swobodnej zabawy, czy też w trakcie odpoczynku lub snu. Po czym poznamy, że ochraniacze premium zaliczane są do produktów tej nieco wyższej kategorii? Z pewnością po materiale, z którego zostały wykonane. Tradycyjne ochraniacze handmade bowiem szyje się z wykorzystaniem najwyższej jakości bawełny z certyfikatem OEKO-TEX. Ochraniacze premium z kolei, oprócz bawełny, są wzbogacone ekskluzywnym, wyjątkowo miękkim i atrakcyjnie pikowanym materiałem takim jak velvet. Tym właśnie różnią się od ochraniaczy tradycyjnych. Do tego we wnętrzu takich dodatków znajduje się warstwa antyalergicznej, dwucentymetrowej owaty. Ta z kolei jest najczęściej przeszyta razem z bawełną i velvetem, co zapobiega jej przemieszczaniu się.

Ochraniacze typu premium mocuje się do łóżeczka dziecięcego przy wykorzystaniu solidnych, dekoracyjnych, ręcznie szytych troczków – 8 par.

 

Komfortowe wymiary

Jest coś jeszcze co sprawia, że zainteresowanie zakupem stylowych i bardzo ładnych ochraniaczy premium jest tak duże. To ich wymiary – bardzo komfortowe, funkcjonalne i praktyczne. Ochraniacz typu premium do łóżeczka dziecięcego to dodatek o wymiarach 30 x 160 cm. Świetnie sprawdzi się w każdym łóżeczku małego dziecka, zapewniając maksymalnie bezpieczne warunki do zabawy i odpoczynku.

Jeśli więc nie mamy pomysłu na to, co kupić maluszkowi – zapytajmy jego rodziców, czy zaopatrzyli się już w piękne ochraniacze premium. Jeśli tego jeszcze nie zrobili – pomysł na wspaniały i jakże użyteczny podarunek – mamy jak znalazł!