Dekoracyjne ochraniacze do łóżeczka

 

Szyte ręcznie akcesoria i dodatki do łóżeczka dziecięcego cieszą się ogromnym zainteresowaniem kupujących. Nie dzieje się tak bez przyczyny – w dobie powszechnej dostępności towarów produkowanych na skalę masową, coraz częściej szuka się produktów unikatowych i jedynych w swoim rodzaju. I takie są właśnie ochraniacze handmade. A jeśli do tego prezentują się niezwykle atrakcyjnie wizualnie i mogą zapewniać maksymalną ochronę dziecka przed niekontrolowanym uderzeniem w szczebelki łóżeczka – po prostu warto je mieć!

 

Falbanka dodaje uroku

Dla bezpieczeństwa malutkiego dziecka ogromne znaczenie ma to, jakie akcesoria znajdą się na wyposażeniu jego łóżeczka. Warto wiedzieć więc, że aby móc zapewnić pełen komfort przebywania w łóżeczku ze szczebelkami, dobrze jest je wyposażyć w odpowiednie ochraniacze. Jeśli wybierze się te szyte ręcznie, a do tego wzbogacone o falbankę – trudno byłoby znaleźć na rynku akcesoria równie dekoracyjne i tak atrakcyjnie się prezentujące, jak ochraniacze z falbanką właśnie.

Łóżeczko małej księżniczki wyposażone w bardzo ładnie prezentujące się ochraniacze z falbanką z pewnością będzie dodawało uroku i stylu całemu pokoikowi małej dziewczynki. Jeśli do tego właśnie za sprawą ochraniaczy będzie można zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo w łóżeczku – grzechem byłoby tych ochraniaczy nie kupić!

 

Najwyższa jakość wykonania

Ochraniacze handmade do łóżeczka dziecięcego to dodatki szyte ręcznie z uwzględnieniem niezwykłej staranności i kunsztu wykończeniowego. Akcesoria te zostały wykonane z najdoskonalszej, atestowanej bawełny posiadającej certyfikat OEKO-TEX. Materiał ten znany jest ze swojej naturalności oraz dużych właściwości oddychających. Do tego warto wspomnieć, że pięknie prezentujące się ochraniacze z falbanką zostały wypełnione z wykorzystaniem antyalergicznej owaty o grubości 2 cm. Owata ta jest przeszyta w przemyślany sposób, wraz z bawełną, co zapobiega jej przemieszczaniu się. Warto wspomnieć również, że niewątpliwym atutem ochraniaczy z falbanką pozostaje także i to, że są one mocowane do łóżeczka przy pomocy ręcznie szytych 8 par troczków.

 

Piękny prezent dla dziewczynki

Eleganckie i stylowe zarazem ochraniacze handmade z falbanką dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych i wzorniczych. Dominuje wśród nich jednak kolorystyka brudnego różu i takie motywy jak sarenki czy kwiaty. Oczywiście decydując się na zamówienie tych uroczych ochraniaczy na szczebelki dziecięcego łóżeczka, zlecić można wykonanie dowolnie wybranego projektu w określonej tonacji kolorystycznej czy wzorniczej. Wszystko zależeć będzie od indywidualnych potrzeb i gustu osób składających zamówienie na piękne ochraniacze szyte ręcznie. Warto kupić je na prezent – okażą się niezwykle praktycznym dodatkiem do łóżeczka dziecięcego. Jednocześnie zaś okażą się też dodatkiem bardzo stylowym!