Bo małe dziewczynki uwielbiają się stroić

 

Będąc rodzicem (zwłaszcza mamą!) niedużej dziewczynki wiadomo, że będzie się często stroić córkę i dbać o to, by prezentowała się możliwie jak najbardziej atrakcyjnie w nowoczesnych stylizacjach. Niezastąpionym dodatkiem do takich stylizacji pozostają uszyte ręcznie opaski 3w1. Takich w bogatej ofercie asortymentu od Mamutka Szyje doprawdy nie brakuje. Co warto wiedzieć o takiej opasce, by zainteresować się jej zakupem? Jakie funkcje będzie spełniać taki wyjątkowy dodatek? Sprawdziliśmy to i polecamy!

 

Wiele stylizacji w jednym

Opaska 3w1 uszyta ręcznie to wspaniały i jedyny w swoim rodzaju dodatek, wykorzystywany w wielu stylizacjach. Z pewnością sprawdzi się nie tylko wówczas, gdy będzie miał spełniać rolę gładkiej, klasycznej i często używanej przez dziewczynki opaski. Równie dobrze sprawdzi się także w nieco bardziej ozdobnej wersji pin-up, którą stworzyć można przy wykorzystaniu specjalnego wiązania. Do tego do zestawu dołączone jest dodatkowo jedno wiązanie pin-up w zupełnie innym kolorze. Dzięki temu zmiana wyglądu opaski nie będzie nastręczała żadnych kłopotów, a dokonując jednego zakupu, będzie można stworzyć kilka absolutnie wyjątkowych stylizacji na wiele okazji. Czy to nie jest wspaniałe? Taki zakup z pewnością ucieszy rodziców małej modnisi, którą od tej pory będzie można stylizować na przeróżne sposoby, korzystając z wielofunkcyjności rewelacyjnej opaski 3w1!

 

Opaski szyte na wymiar

Podając dokładnie wymierzony obwód główki, można liczyć na precyzyjnie uszytą opaskę 3w1, idealnie dopasowaną do wymiarów główki danej dziewczynki. To ważne, bo przecież zakup opaski niezwymiarowanej z pewnością nie byłby dobrym pomysłem. Taki produkt nie mógłby spełnić swojej funkcji, a zadowolenie dziecka i jego rodziców z pewnością również nie byłoby za duże. Jeśli istnieje więc możliwość zamówienia opaski 3w1 uszytej na wymiar – z takiej opcji warto skorzystać!

 

Doskonała jakość wykonania

Opaski 3w1 z oferty rodzinnej firmy Mamutka Szyje wyróżniają się doskonałą jakością wykonania. Do ich uszycia wykorzystuje się elastyczną dresówkę, dostępną w wielu rozmaitych wersjach kolorystycznych. Z tego materiału uszyta jest baza opacki. Z kolei wiązanie wykonane być może w jednym z dwóch materiałów: zarówno z dresówki, jak i bawełny.

Możliwość personalizacji zamówienia sprawia, że teraz z powodzeniem można złożyć zamówienie na uszycie takiej opaski 3w1, która idealnie będzie spełniać oczekiwania i preferencje osoby, której opaska ta będzie podarowana.

 

Warto wybierać jakość i podarować dziecku to, co najlepsze! Ręcznie szyte opaski 3w1to produkty ze wszech miar wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Urzekają wspaniale dobranymi kolorami i wzorami, jak również swoją wielofunkcyjnością. Polecamy je z myślą o zakupie wspaniałego prezentu dla małej modnisi!