Gryzaczek – pozycja obowiązkowa w życiu każdego maluszka

 

Dbając o prawidłowy i zrównoważony rozwój każdego małego dziecka, dostarcza się mu najlepsze produkty stworzone z myślą o jego potrzebach. Stąd też absolutnie obowiązkową pozycją w życiu małego człowieka jest posiadanie przez niego kolekcji gryzaków. Teraz wystarczy nawet, by był to jeden gryzak, stanowiąc wspaniałą zabawę dla małych rączek i jakże ogromne ukojenie dla pojawiających się ząbków. Jakimi gryzakami warto jednak zainteresować się w szczególności? Z pewnością doskonałym pomysłem będzie wybór eco gryzaków. Czym będą się one różnić od gryzaków tradycyjnych? Odpowiedzi na najważniejsze pytania prezentujemy w naszym wpisie.

 

Gryzak niejedną ma postać

Ekologiczne gryzaki wykonane zostały w 100% z naturalnego drewna. Ich zakup będzie doskonałą alternatywą dla powszechnie znanych gryzaków plastikowych. Gryzaki drewniane pozbawione są substancji szkodliwych takich jak ftalany, PVC, BPA, ołów, a nawet lateks. Do tego są dostępne w najbardziej surowej wersji drewna, bez lakierowania. Ich ogromną zaletą pozostaje to, że posiadają liczne, naturalne właściwości antybakteryjne. W praktyce więc ząbkujący maluch będzie mógł znaleźć ukojenie dla swędzących dziąsełek, a użytkowanie gryzaka nie będzie wiązać się z jakąkolwiek szkodą dla jego zdrowia czy bezpieczeństwa.

Gryzaki ekologiczne dostępne są w wielu rozmaitych kształtach. Do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych zaliczymy gryzaki w kształcie wieloryba, żółwika oraz królika.

 

Super zabawa dla małych rączek

Gryzaki eco to produkty tworzone z miłością, z uwzględnieniem specjalnych potrzeb ich użytkowników. Pojawiające się ząbki lub potrzeba dotykania różnorodnych przedmiotów sprawiają, że zabawa z wykorzystaniem eco gryzaków będzie naprawdę przednia! Ogromnym atutem gryzaków pozostaje ciekawe połączenie materiałów – naturalnego drewna, z którego wykonany jest gryzak, z materiałem na wiązanie, który może być całkowicie dowolny. Wspaniały wybór tkanin zróżnicowanych kolorystycznie i wzorniczo z oferty firmy specjalizującej się w ręcznym szyciu pozwala na zamówienie spersonalizowanego i jedynego w swoim rodzaju gryzaka! Grzechem byłoby nie skorzystanie z takiej możliwości!

 

Gryzak wygodny w użytkowaniu

Gryzaki eco nadają się do czyszczenia z wykorzystaniem wilgotnej szmatki. Ich materiałowe wiązania zaś można prać w 30 stopniach na  800 obrotów oraz łączyć z podobnymi kolorami. Warto pamiętać jednak o impregnacji gryzaka olejem jadalnym. To przedłuży jego funkcjonalność i żywotność, dając maluchom mnóstwo frajdy z użytkowania.

 

Gryzak jako komplet wyprawki

Dopasowane kolorystyczne i wzornicze wyprawki dla malutkiego dziecka możliwe jest teraz właśnie w ofercie od Mamutka Szyje. Tutaj zamówić można wykonanie wielu produktów dopasowanych jakościowo, materiałowo i uwzględniających tą samą tonację kolorystyczną czy wzór – choćby z ulubionym motywem bajkowym! Jeśli więc szukamy niepowtarzalnego pomysłu na użyteczny prezent dla maluszka – nie wahajmy się zamówić wyprawki od Mamutka Szyje. Taki podarunek będzie pomysłem trafionym nawet więcej niż w 10-tkę!