Kocyk premium – dla najwyższego komfortu maluszka

 

Małe dzieci potrzebują specjalnej opieki, mnóstwo uwagi i miłości. Do tego niezbędne okaże się też otaczanie takich maluszków dedykowanymi im produktami. Akcesoria tekstylne tworzone z miłością są dziś bardzo poszukiwane. Nic dziwnego więc, że i zainteresowanie produktami szytymi ręcznie jest tak duże. Co na pewno przyda się w codziennym życiu każdego małego dziecka? Będzie to przyjemy w dotyku, mięciutki i ciepły kocyk. Jaki? Najlepiej z grupy produktów handmade. A takich w ofercie rodzinnej firmy Mamutka Szyje nie brakuje. Dlaczego warto wybrać kocyki premium? My już wiemy – podpowiadamy!

 

Materiały jakości premium

Najwyższa jakość materiałów dostępnych na rynku, w połączeniu z doskonałą jakością wykończenia i wykonania, robią dobrą robotę. Tak właśnie jest w przypadku kocyków premium szytych ręcznie. Jakiego rodzaju materiały wykorzystuje się koprodukcji takich kocyków? Będą to przede wszystkim mięciutki i delikatny pikowany velvet oraz dresówka. Velvet będzie decydować o tym, że kocyk premium zyska ciekawy wymiar elegancji. Dodatkowo będzie też kocykiem bardzo ciepłym. O tym z kolei decydować będzie wypełnienie 2 cm warstwą watoliny. Śmiało można więc stwierdzić, że kocyk premium będzie stanowił doskonały i zupełnie niezastąpiony dodatek podczas chłodnych, także zimowych spacerów.

 

Rozmiary według potrzeb

Kocyki premium szyte ręcznie to produkty zazwyczaj o jednym wymiarze. Najczęściej zamawianym jest wymiar 75 x 100 cm. Jeśli jednak potrzeby zamawiających są inne, a klienci szukają kocyków premium większych lub mniejszych – nic nie stoi na przeszkodzie, by takie właśnie zamówić. Wystarczy skontaktować się z rodzinną firmą Mamutka Szyje i.. opowiedzieć o swoich potrzebach. Te z pewnością zostaną uwzględnione podczas szycia wymarzonego modelu kocyka premium. Warto!

 

Najczęściej wybierane motywy

Wielość dostępnych kolorów, rodzajów materiału czy motywów w ofercie od Mamutka Szyje sprawia, że teraz z powodzeniem można zamówić wymarzony kocyk premium w wersji handmade. Zamówienie na wspaniałej jakości kocyk uszyty ręcznie można składać w dowolnej chwili, z uwzględnieniem własnych potrzeb, ale z równie dużym powodzeniem można też zamówić kocyk z modeli dostępnych niemal od ręki. Jakie motywy czy kolorystyka dominować będą w tych właśnie modelach? Batman, Superman, Atomówki, różowe kwiaty, mięta i róż, języki na różowym czy kwiaty na szarym to jedne z najczęściej zamawianych motywów i wersji kolorystycznych kocyków premium.

 

Takie produkty handmade warto wybierać i kupować z myślą o tym, by sprawić bliskiemu sercu maluszkowi mnóstwo przyjemności i dostarczyć mu ciepła, którego małe dziecko tak bardzo potrzebuje. Kocyki premium od Mamutka Szyje to najwyższa jakość wykonania i wysokiej klasy materiały, które warto kupować. Bo dzieci zasługują na to, co najlepsze!