Otulacz – miękkość i komfort ciepła

 

Małe dzieci zaliczamy do jednych z najważniejszych osób w naszym życiu. To z myślą o nich meblujemy i urządzamy pokoik maluszka, dbamy o jak najlepszy ich rozwój i staramy się, by otaczać je produktami stworzonymi z myślą o ich potrzebach. Ta myśl towarzyszy osobom specjalizującym się w ręcznym szyciu dodatków dla maluszków. Otulacze z muślinu z pewnością zaliczymy do tych produktów, które w pokoiku lub wózku maluszka po prostu powinny się znaleźć. Czym wyróżniać się będzie otulacz uszyty ręcznie od Mamutka Szyje? Sprawdziliśmy to!

 

Otulacz na miarę potrzeb

Otulacz handmade to produkt wykonany z wyjątkowo delikatnej i przewiewnej, bawełnianej tkaniny typu muślin double gauze. Materiał ten wyróżnia się wysoką termo aktywnością, doskonale wentylując powietrze oraz dbając o to, by nawet podczas upalnych dni utrzymać jak najlepszy komfort użytkowania. Do tego jego podwójna warstwa zapewniać będzie skuteczne i bardzo przyjemne otulenie także podczas nieco chłodniejszych dni w okresie jesienno – zimowym. Do tego niekwestionowanym atutem muślinu double gauze pozostaje także i to, że nawet po wielokrotnym praniu struktura materiału nie niszczy się, ani nie traci swoich cennych właściwości. Co więcej – częste pranie może powodować jedynie to, że otulacz w rzeczywistości staje się jeszcze bardziej miękki. Każdy maluszek będzie z tego powodu mega zadowolony!

 

Dekoracyjność i funkcjonalność w jednym

Muślinowe otulacze handmade z szerokiej oferty od Mamutka Szyje to produkty ciekawie udekorowane. Mowa o dwóch dekoracyjnych chwostach wykonanych ręcznie, zwiększających urok produktu. Dużym atutem otulacza pozostają też jego komfortowe wymiary. Wielkość takiego otulacza wynosi ok. 75 x 100 cm, co naprawdę może robić wrażenie!

 

Do łóżeczka, wózeczka i nie tylko

Mięciutki, przyjemny w dotyku, a do tego też całkiem sporych rozmiarów muślinowy otulacz świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Znajdzie swoje miejsce nie tylko w łóżeczku dziecięcym, ale również w wózku, podczas podróży (także samochodowej), ale nie tylko. Kto powiedział bowiem, że otulacza nie będzie można wykorzystać jako jedyną w swoim rodzaju przytulankę? Oczywiście, że można! A ile przyjemności daje możliwość wtulenia się w ten ciepły, mięciutki i bardzo przyjemny w dotyku materiał…

 

Różnorodne wersje kolorystyczne

Otulacze handmade szyte ręcznie z myślą o dostarczeniu jak najlepszych wrażeń małym dzieciom, dostępne są w bogatej palecie wersji kolorystycznych. Dzięki temu każdy maluszek będzie w pełni zadowolony, a jego rodzice będą mogli dopasować kolor zamówionego otulacza do wystroju pokoju, kolorystyki wózeczka czy łóżeczka dziecięcego. Otulacze dostępne od ręki w ofercie od Mamutka Szyje to otulacze w takich kolorach jak: niebieski, winogronowy, różowy, szary oraz turkusowy.