Bez miękkiego kocyka ani rusz!

 

Udane, beztroskie dzieciństwo małych dzieci wiązać się będzie nie tylko z ogromną dawką miłości i uwagi ze strony dorosłych, ale również z otaczania maluchów produktami stworzonymi po to, aby zaspokajać ich potrzeby. A te doprawdy nie są wcale wygórowane. Małe dziecko potrzebuje komfortowych warunków do odpoczynku i snu oraz dostępu do pożywnego jedzenia. Tylko tyle – albo aż! Aby można było mówić o zaspokojeniu dziecięcej potrzeby ciepła i bezpieczeństwa, warto korzystać z ręcznie szytych kocyków. Takich zaś w szerokiej ofercie od Mamutka Szyje nie brakuje. Dlaczego warto wybrać przyjemne i bardzo ładne kocyki minky? Sprawdziliśmy to i podpowiadamy!

 

Bo dzieci zasługują na to, co najlepsze

Udane i w pełni bezpieczne dzieciństwo będzie możliwe szczególnie wówczas, gdy najmłodsze dzieci otaczać się będzie funkcjonalnymi dodatkami, stworzonymi specjalnie z myślą właśnie o nich. Chłodniejsze wieczory czy poranki lub też nieco bardziej nieprzyjemna aura jesienno – zimowa sprawiają, że czas najwyższy pomyśleć o zakupie mięciutkiego i ciepłego zarazem kocyka. Do najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zaliczymy dziś kocyki minky szyte ręcznie. To doskonały produkt zapewniający ciepło, ale nie tylko. Dzieci mają swoje ulubione kocyki, które towarzyszą im nawet przez kilka pierwszych lat życia. Takie kocyki mogą spełniać również rolę przyjemnej przytulanki. Dlaczego by więc sobie jej odmówić?

 

Kocyk minky w dwóch odsłonach

Potrzeby malutkich dzieci nie są wygórowane. Z pewnością jednak każdy maluch chce zawsze czuć się maksymalnie komfortowo. Dobrze więc, jeśli ma do dyspozycji nie jeden, a przynajmniej dwa piękne kocyki. Kocyki minky handmade dostępne są w dwóch wariantach. Pierwszym będzie letni kocyk bez wypełnienia, drugim zaś – kocyk przeznaczony do użytkowania chłodną jesienią lub zimą. Ten drugi wyróżniać się będzie ciepłym, antyalergicznym wypełnieniem o grubości 2 cm.

Kocyki minky szyte ręcznie to produkty najwyższej jakości materiałowej oraz wykończeniowej. Wykonane zostały z połączenia dwóch materiałów: atestowanej bawełny z certyfikatem OEKO-TEX praz mięciutkiego i wyjątkowo przyjemnego w dotyku, polaru minky. Ich dodatkowym atutem pozostaje to, że w jednym z rogów wszyto metki o zróżnicowanej długości szerokości. Te dodatki na pewno zainteresują niejednego maluszka i sprawią, że małe rączki będą zajęte na dłuższy czas.

 

Ogromny wybór kolorów i wzorów

Urocze kocyki minky dostępne są w wielu bardzo zróżnicowanych wersjach kolorystycznych oraz wzorniczych. Klienci zamawiający kocyki z myślą o sprezentowaniu ich dziewczynkom, najczęściej wybierają produkty z motywem w króliczki lub sarenki z różowym minky. Osoby kupujące kocyk chłopcom decydują się raczej na wzory marynarskie, piórka z miętowym minky lub w króliki w wyścigówkach z szarym minky. Są jednak i modele kocyków dość uniwersalne – takie, które spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Tu mowa o motywach z leśnymi zwierzątkami czy trójkątami, z polarem minky w indywidualnie wybranym kolorze.