Przyjemna pościel handmade – gwarancja słodkich snów

 

Komfortowy wypoczynek i spokojny sen malutkiego dziecka to absolutny priorytet w życiu rodziców takiego maluszka. Nic dziwnego więc, że rodzice czy opiekunowie dokładają wszelkich starań, by otaczać małe dziecko najlepszymi jakościowo akcesoriami i produktami. Są i takie dodatki, bez których nie wyobrażamy sobie spokojnego i bezpiecznego najwcześniejszego dzieciństwa najmłodszych. W domu każdego maluszka powinna znaleźć się wyjątkowo miękka pościel z wypełnieniem. To dodatek zupełnie niezastąpiony w kompleksowym wyposażeniu wózeczka dziecięcego lub kołyski. Warto podkreślić, że dobrze jest wybierać najlepszą jakościowo pościel. Zakup tej uszytej ręcznie z pewnością będzie doskonałym pomysłem!

 

Idealny zestaw do wózka i nie tylko

Pościel z wypełnieniem sprawdzi się nie tylko jako element niezbędnego wyposażenia dziecięcego wózka, ale z powodzeniem odnajdzie się również w dziecięcej kołysce. Pościel szyta ręcznie w rodzinnej firmie Mamutka Szyje składa się zazwyczaj z dwóch elementów. Pierwszym będzie płaska poduszeczka o wymiarach 25 x 30 cm, drugim zaś – kołderka o wymiarach 50 x 75 cm. Co wyróżniać będzie oba z wymienionych elementów tego wspaniałego i polecanego zestawu pościeli dla najmłodszych? Przede wszystkim wykonanie z najwyższej jakości atestowanej bawełny z certyfikatem OEKO-TEX. Dodatkowo każdy produkt będzie produktem dwustronnym – druga strona poduszeczki czy kołderki wykonana została z wyjątkowo mięciutkiego i ciepłego polaru minky – uwielbianego przez rodziców oraz dzieci. Warto zaznaczyć, że pościel szyta ręcznie to pościel z 2 cm, antyalergicznym wypełnieniem oraz ozdobnymi, bardzo atrakcyjnymi dla dziecka metkami. Te z pewnością zaciekawią żądnego zabawy maluszka i sprawią, że rączki dziecka będą choć na chwilę zajęte nieco dłużej.

 

Dowolność motywów i kolorów w pakiecie

Wybierając piękną pościel z wypełnieniem szytą ręcznie, zamówić można także komplet bardzo spersonalizowanej pościeli. Co to oznacza w praktyce? To, że mamy wpływ na kolorystykę zamawianej pościeli czy motyw, który będzie dominował w takim zestawie. Dzięki temu z powodzeniem zamówić można pięknie wykonaną pościel idealnie dopasowaną do wystroju pokoju dziecięcego lub kolorystyki wózka lub kołyski. Różnorodność materiałów do wyboru, dostępnych w ofercie od Mamutka Szyje, robi naprawdę ogromne wrażenie. A liczba zadowolonych klientów, zamawiających pościel handmade stale rośnie. Zupełnie nas to nie dziwi!

 

Pościel – cudowny pomysł na prezent

Ręcznie szyta pościel z wypełnieniem świetnie sprawdzi się jako pomysł na sprawdzony i praktyczny prezent. Z pewnością ucieszy nie tylko rodziców małego dziecka, ale i samego maluszka. Od tej chwili najmłodszy członek rodziny będzie mógł się wtulić w wyjątkowo przyjemną pościel, wykonaną z bawełny i mięciutkiego polaru minky. Takie prezenty warto robić!