Idealny zestaw do dziecięcego wózka

 

Wózek w życiu malutkiego dziecka zajmuje niezwykle ważne miejsce. To jeden z absolutnie niezastąpionych pojazdów, którym maluszek porusza się niemal codziennie podczas swoich pierwszych dni, miesięcy, a nawet lat życia. Nikogo nie powinno więc dziwić, że dokłada się wszelkich starań, by taki wózek był maksymalnie komfortowo wyposażony. A żeby tak mogło się stać, wcale nie trzeba dużo. Wystarczy zamówić wspaniały i mięciutki zestaw składający się z kocyka oraz poduszeczki. Ekwipunek na długie spacery gotowy! Teraz pozostaje tylko pytanie – gdzie zamówić taki funkcjonalny komplet na wyposażenie wózka i dlaczego warto zainteresować się zakupem akcesoriów szytych ręcznie.

 

Funkcjonalny zestaw dla każdego maluszka

Małe dzieci potrzebują rosnąć w atmosferze pełnego spokoju i miłości. Ponadto powinno się dokładać wszelkich starań, by otaczać takie maluszki najlepszymi produktami z dostępnych. Stąd też stale rosnąca popularność akcesoriów tekstylnych i dodatków szytych ręcznie. Tych w ofercie rodzinnej firmy Mamutka Szyje nie brakuje. Ogromną popularnością cieszą się jednak wygodne i funkcjonalne zestawy do wózeczka dziecięcego. Jeśli można zatem kupić zestaw składający się z płaskiej poduszki i dopasowanego do niej otulacza – naprawdę warto to zrobić!

 

Najwyższa jakość wykonania otulacza

Poduszeczka szyta ręcznie w zestawieniu z otulacze handmade, tworzą wspaniały zestaw na długie spacery z małym dzieckiem. Czym wyróżniać się będą produkty handmade z oferty Mamutka Szyje? Przede wszystkim starannym wykonaniem z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych jakościowo materiałów. Otulacz to produkt wykonany z atestowanej bawełny wafel, charakteryzującej się specyficzną, porowatą strukturą. Materiał ten doskonale wchłania wodę i równie szybko ją odparowuje. Do tego nawet po zmoczeniu, bawełna wafel pozostaje bardzo lekka. Nic dziwnego więc, że ten materiał często jest wykorzystywany do produkcji ręczników kąpielowych. Dodatkowym atutem otulacza handmade pozostaje wszyty uchwyt do zawieszenia – tak, aby można było korzystać z funkcjonalności otulacza także wówczas, gdy dziecko wyrośnie, a otulacz będzie można wykorzystać jako ręcznik. Otulacz jest produktem o dość dużych wymiarach: ok. 75 x 100 cm. Dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzi się w naprawdę wielu sytuacjach.

 

Poduszeczka do zadań specjalnych

Płaska poduszeczka z bawełny typu wafel to poduszeczka o kształcie prostokąta i wymiarach ok. 25 x 30 cm. To produkt, który z powodzeniem sprawdzi się już nawet u kilkudniowego maluszka. Jej atutem jest to, że posiada wszytą, 2 cm owatę. Dodatkowo wyposażona została w liczne metki – tak uwielbiane przez ciekawe świata dzieci. Poduszeczka tego typu doskonale sprawdzi się jako niezbędny element wyposażenia wózeczka dziecięcego.

Zestaw otulacz wafel + płaska poduszeczka handmade, polecają się na zawsze trafiony prezent!