Otulacz – idealny do przytulania

 

W dziecięcej naturze leży już to, że maluchy uwielbiają się przytulać. Tym samym dają ciepło innym osobom, czerpiąc z ciepła osób, do których się tulą. Małe dzieci uwielbiają też korzystać z różnorodnych akcesoriów czy dodatków, do których również można się w dowolnej chwili przytulić. W roli niezawodnej przytulanki z pewnością sprawdzą się szyte ręcznie otulacze. Tych w bogatej i zróżnicowanej ofercie od Mamutka Szyje doprawdy nie brakuje. Czym wyróżniać się będą otulacze uszyte z bawełny wafel? Sprawdziliśmy to i szczerze polecamy!

 

Okrycie na okres wiosenno – letni

Cieplejsza aura za oknem i wyższe temperatury zewnętrzne powodują, że rodzice małych dzieci wybierają się ze swoimi pociechami na coraz to dłuższe spacery. Podczas niespiesznych wędrówek po mieście czy lesie, dobrze jest korzystać ze specjalnie uszytych nakryć. Takich, które zapewnią maluchom najwyższy komfort cieplny, a jednocześnie będą dodatkami bardzo mięciutkimi i przyjemnymi w dotyku. Takie są właśnie otulacze handmade z oferty od Mamutka Szyje. To produkty, które wykonane zostały z atestowanej bawełny wafel. Czym ten materiał wyróżnia się spośród innych?

 

Atuty bawełny wafel

Atestowana bawełna wafel znana jest ze swojej specyficznej, porowatej struktury. Dzięki niej właśnie doskonale wchłania wodę oraz wyjątkowo szybko ją odparowuje. Do tego nawet po zmoczeniu zachowuje swoją doskonałą lekkość – nierzadko wykorzystywana jest także jako materiał do szycia ręczników kąpielowych. Otulacze szyte ręcznie z myślą o wykorzystaniu przy małych dzieciach, wzbogacone są dodatkowo w specjalnie wszyty uchwyt. Ten pozwoli zawiesić otulacz w razie potrzeby, a w praktyce – umożliwi także skorzystanie z funkcjonalności otulacza w roli ręcznika kąpielowego. Ponadto warto wiedzieć, że otulacz wafel to produkt o dość dużych wymiarach – osiąga wielkość ok. 75 x 100 cm i może okazać się przydatnym dodatkiem w wielu różnorodnych sytuacjach.

 

Pełna paleta kolorów do wyboru

Otulacze wafel szyte ręcznie to ogromny wybór produktów stworzonych z myślą o zapewnieniu komfortu najmłodszym ich użytkownikom oraz ich rodzicom. Do najpopularniejszych i najczęściej zamawianych otulaczy zaliczyć należy z pewnością otulacze w kolorze szarym, turkusowym oraz uwielbianym przez dziewczynki – odcieniu brudnego różu. Do tego teraz też każdy zamawiający może spersonalizować zamawiany otulacz i wybrać jeden z naprawdę wielu wariantów kolorystycznych dostępnych do wyboru.

Taki uszyty ręcznie otulacz wafel w dowolnie dobranej kolorystyce z pewnością okaże się wspaniałym i trafionym prezentem dla maluszka. Warto pamiętać, że małe dzieci uwielbiają lekkie i przyjemne w dotyku materiały. Bawełna wafel świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach i będzie nie tylko materiałem chętnie wybieranym, ale i często polecanym wśród kupujących. Taki otulacz wafel warto mieć!