Ulubiona poduszka? W kształcie misia!

 

Gustowne urządzenie pokoju małego dziecka to nierzadko ogromne wyzwanie dla jego rodziców. Są jednak takie dodatki i akcesoria, które pomagają stworzyć bardzo przytulny i ciepły klimat. Do dodatków tych zaliczyć należy z pewnością poduszeczki dekoracyjne. Jak smutno wyglądałby bez nich świat, czyż nie? A jeśli taka poduszka może być pozytywnie kojarzona ze światem bajek – tym lepiej. Warto poznać więc urocze poduszeczki w kształcie głowy misia. To dodatki jak znalazł do przytulenia czy zabrania ze sobą nawet na niedaleką wyprawę. Poznajmy je nieco bliżej!

 

Urok dekoracyjności

Stworzenie przytulnego i komfortowego wnętrza pokoiku małego dziecka jest teraz całkiem możliwe do realizacji. Jak tego dokonać? Wystarczy zamówić dekoracyjną poduszkę w kształcie misia, wybrać nasze ulubione kolory czy wzory i… tylko czekać na realizację zamówienia. Czym wyróżniać się będą poduszki dekoracyjne szyte ręcznie? Ich ogromnym atutem jest przede wszystkim duża unikatowość każdego produktu. W przypadku, gdy spersonalizujemy zamówienie, otrzymać będziemy mogli produkt absolutnie wyjątkowy i dopasowany do naszych indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Oczywiście są i takie poduszki w kształcie misia, które dostępne są też od ręki. To poduszki z motywem uwielbianych przez wiele osób misiów, króliczków, kwiatów, a nawet jeżyków.

 

Certyfikowane materiały

Jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do szycia poduszek – misiów, pozostaje bawełna. I to nie byle jaka, ale ta z najwyższej półki, posiadająca certyfikat OEKO – TEX. Do tego wnętrze takiej poduszeczki też nie jest dobrane przypadkowo, a wypełnione antyalergiczną kulką silikonową.

 

Przytulanka, choć nie tylko

Kto z nas, także dorosłych, nie szuka czasem ukojenia w trudnych sytuacjach i nie chciałby się przytulić do wyjątkowo przyjemnej w dotyku oraz mięciutkiej poduszki? Poduszka w kształcie głowy misia, z uroczymi, niedużymi uszkami, poleca się w wielu sytuacjach. Taki dodatek z pewnością będzie jednym z ulubionych także wśród dzieci. Nie od dziś wiadomo bowiem, że najmłodsi mają swoje ukochane przytulanki, z którymi się niemal nie rozstają – śpią, podróżują i zabierają ze sobą w wiele różnorodnych miejsc. Taka poduszka w kształcie misia pełnić jednak w praktyce może również rolę wspaniałej dekoracji pokoju dziecięcego. Będzie także świetnym pomysłem na trafiony i nieszablonowy prezent. Z pewnością spodoba się wszystkim małym i dużym. Bo kto powiedział, że może być pomysłem na podarunek jedynie dla dzieci? Dorośli z sercem dziecka z pewnością byliby równie bardzo zadowoleni, gdyby mogli od czasu do czasu przytulić się właśnie do poduszeczki w kształcie misia.

Warto otaczać się pięknymi dodatkami szytymi ręcznie – niech magia produktów handmade towarzyszy nam na co dzień!