Jeśli ręcznik kąpielowy, to tylko z kapturkiem!

 

Funkcjonalny, wygodny i wyjątkowo mięciutki, a do tego jeszcze super chłonny. Taki powinien być idealny ręcznik kąpielowy, którego nie może zabraknąć w wyposażeniu wyprawki malutkiego dziecka. I pomimo tego, że stres przed pierwszą kąpielą noworodka jest zazwyczaj dość duży, to właśnie funkcjonalny ręcznik kąpielowy z kapturkiem, uszyty ręcznie, pozwoli na znaczne zmniejszenie poziomu tego stresu. Gdzie warto zamówić taki ręcznik i dlaczego właśnie tam? Zapraszamy do poznania bogatej oferty rodzinnej firmy Mamutka Szyje!

 

Najwyższa jakość wykonania

Ręcznik kąpielowy z kapturkiem, uszyty ręcznie, to produkt szeroko poszukiwany i bardzo chętnie kupowany. Nie ma w tym nic dziwnego – do jego produkcji wykorzystuje się bowiem wyłącznie naturalny, bawełniany materiał o charakterystycznej strukturze wafla. Bawełna typu wafel jest materiałem znanym ze swoich doskonałych właściwości oddychających oraz ponadprzeciętnej chłonności. Do tego wyróżnia się także szybkim schnięciem, co pozwala utrzymywać ciepło na pożądanym poziomie.

W ofercie rodzinnej firmy Mamutka Szyje znaleźć można ręczniki kąpielowe z kapturkiem w dwóch rozmiarach. Ręcznik o wymiarach 75 x 75 cm dedykowany będzie dzieciom w wieku od 0 do 4 lat, z kolei większy ręcznik o wymiarach 100 x 100 cm – dzieciom większym.

 

Wielofunkcyjność zastosowania

Ręczniki kąpielowe wykonane z wykorzystaniem najlepszych jakościowo i gatunkowo materiałów świetnie nadają się nie tylko do kąpieli, ale wykorzystywane są również w wielu innych sytuacjach. Taki komfortowy, szybkoschnący ręcznik z równie dużym powodzeniem sprawdzi się także na plaży, jak również na basenie.

Uroku całej konstrukcji dodają wszyte w kaptur ręcznika uszka królika lub misia. Zamawiając ręcznik kąpielowy warto wskazać, który dodatek na kapturze nas interesuje – wówczas ten właśnie dostaniemy. Dodatkowym niezwykle praktycznym dodatkiem do ręcznika kąpielowego pozostaje sznureczek. Wszyty w ręcznik pozwoli na wygodne zawieszenie go chociażby na łazienkowym wieszaku.

 

Mięciutki ręcznik dla każdego

Małe dzieci uwielbiają miękkie, wyjątkowo przyjemne w dotyku dodatki. Dodatkowo fajnie, gdy dodatki te wykonane są z innego rodzaju materiału, niż te powszechnie dostępne. Dlatego też ogromną popularnością cieszą się szyte ręcznie ręczniki kąpielowe typu wafel. Dzięki temu, że zostały wyposażone w funkcjonalny kaptur, zapewniać będą ochronę przed utratą zimna nie tylko najmłodszym dzieciom, ale i tym nieco większym. Warto podkreślić, że ręczniki dostępne są standardowo w dwóch rozmiarach. A wśród najpopularniejszych wersji kolorystycznych, do najczęściej zamawianych ręczników z pewnością należałoby zaliczyć te w kolorze białym, różowym oraz szarym. Wysokogatunkowe ręczniki kąpielowe szyte ręcznie po prostu warto kupować!