Urocze komplety czapka + chusta

 

Chłodne jesienne czy wiosenne poranki lub wieczory powodują, że coraz częściej sięgamy po ciepłe czapki i inne dodatki mające sprawić, że będzie nam wyjątkowo komfortowo. Podobnie robimy z myślą o zapewnieniu komfortowego ciepła naszym dzieciom – szczególnie tym najmłodszym. I z myślą o nich właśnie zamawiamy komplety uszyte ręcznie. Te bowiem, w zestawieniu z innymi im podobnymi, produkowanymi na dużą skalę, wyróżniają się świetną jakością wykonania oraz niepowtarzalnym designem. Nie oszukujmy się – w dobie bylejakości i powszechnej dostępności różnorodnych produktów, nasza potrzeba otaczania się dodatkami jedynymi w swoim rodzaju jest naprawdę ogromna.

 

Aby zadbać o komfort cieplny małego dziecka

Komplety szyte ręcznie w rodzinnej firmie Mamutka Szyje to komplety składające się z ciepłej czapki oraz dopasowanej stylistycznie i kolorystycznie chusty. Materiał wykorzystywany podczas ręcznego szycia tych dodatków to bawełniana, wysokiej jakości i bardzo elastyczna dresówka, doskonała opcja na jesienne lub wiosenne chłody.

Dużym atutem chusty jest jej dwustronność oraz funkcjonalne i bardzo praktyczne zapięcie na rzep. Wykorzystanie rzepu pozwala na to, by nawet małe dziecko z sukcesem mogło samodzielnie zapiąć taką chustę.

 

Komplety dla dziewczynek dodatkowo ozdobione

Komplety czapka + chusta dostępne są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dla tych drugich jednak zadbać o zastosowanie dodatkowej dekoracji w postaci uroczej kokardy. Żeby tak się stało, należy pamiętać o tym, by podczas składania zamówienia napisać o swoich potrzebach.

 

Czapka uszyta na miarę

Często wiele osób, które dotychczas nie zamawiały ręcznie szytych kompletów składających się z czapki i chusty zastanawia się nad tym, czy zamówiony produkt będzie dopasowany do potrzeb konkretnego dziecka. Uspokajamy – oczywiście, że będzie. Wszystko stąd, że podczas składania zamówienia warto w treści wiadomości podać dokładny obwód główki dziecka. W takiej sytuacji zadowolenie z zamówienia jest gwarantowane!

 

Wielość motywów dopasowana do potrzeb

Potrzeby osób zamawiających ręcznie szyte zestawy składające się z czapki i chusty są naprawdę bardzo różnorodne. Warto wiedzieć więc, że wśród najpopularniejszych motywów dominują takie jak: Spiderman, Batman, Marvel, Atomówki, Minionki, Myszka Miki czy motywy kwiatowe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by samodzielnie wybrać wzór lub kolor, z którego dany zestaw zostanie uszyty. Do wyboru pozostaje naprawdę wiele rozmaitych tkanin – wystarczy tylko wskazać na to, który wzór nas interesuje. Pełna satysfakcja z uszytego ręcznie zestawu jest gwarantowana!

 

Warto podarować dziecku wszystko to, co najlepsze. Komplety czapka + chusta od Mamutka Szyje spełnią wszystkie oczekiwania zamawiających – nawet te najbardziej wygórowane. Tutaj najwyższa jakość wykonania idzie w parze z wysokogatunkowymi materiałami. Zawsze!