Komplety premium na lata użytkowania

 

Mięciutkie i ciepłe czapki w zestawie z dopasowaną chustą lub kominem, to zestawy premium, które warto kupić z myślą o jak największym komforcie naszych dzieci. Nadchodzące jesienne lub wiosenne chłody sprawiają, ż coraz częściej myślimy o zakupie wygodnych zestawów dla naszych pociech. Mając do wyboru naprawdę mnóstwo produktów na rynku, warto zdecydować się jednak na zakup zestawów szytych ręcznie. A tych w bogatej ofercie asortymentu od Mamutka Szyje nie brakuje. Jakie ciekawe propozycje znajdziemy w ofercie niewielkiej, rodzinnej firmy? Sprawdziliśmy i… polecamy z czystym sercem!

 

Materiały z najwyższej półki

Tym, co wyróżnia zestawy składające się z wygodnej i ciepłej czapki oraz chusty, pozostaje najwyższa jakość wykonania. Materiał wykorzystywany w procesie szycia to głównie dresówka (95% bawełna, 5% elastan). Materiał ten doskonale chroni przed jesiennymi oraz wiosennymi chłodami – zanim temperatura wzrośnie na tyle, by móc korzystać z aktywności na świeżym powietrzu bez konieczności zakrywania uszu.

 

Dwustronność w pakiecie

Komplety premium szyte ręcznie wyróżniać będzie także opcja dwustronności. Teraz nic nie stoi więc na przeszkodzie, by można było ulubioną czapkę lub chustę nosić na jedną z wybranych i dostępnych dwóch stron. W przypadku chusty z jednej jej strony znajdzie się wybrany przez zamawiających wzór, z drugiej zaś – gładki materiał. O wysokiej funkcjonalności chusty świadczy wygodne jej zapięcie – w postaci rzepu.

 

Komplety dla dziewczynek dodatkowo ozdobione

Zestawy premium szyte ręcznie, składające się z ciepłej czapki i dopasowanej kolorystycznie oraz wzorniczo chusty, mogą być dodatkowo ozdobione. Uroczą dekorację takiego kompletu stanowić będzie piękna kokarda, która z pewnością spodoba się dziewczynkom w każdym wieku. Warto dodać, że i zadowolenie z funkcjonalności takiego zestawu będzie ogromne. Zestawy są bowiem szyte ręcznie z uwzględnieniem konkretnych rozmiarów. Trzeba pamiętać więc o tym, by podczas składania zamówienia na konkretne produkty, podać dokładnie wymierzony obwód dziecięcej główki.

 

Idealny pomysł na prezent

Nierzadko wybierając się z wizytą, w odwiedziny do niedużego dziecka, zastanawiamy się nad zakupem praktycznego prezentu. Dobrze jest wówczas wybrać szyte ręcznie zestawy premium, składające się z czapki i chusty bądź czapki i komina. Takie produkty handmade wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i najwyższej klasy materiałami. Jednowarstwowa dresówka to wspaniały pomysł na zapewnienie dziecku najwyższego komfortu ciepła i wygody zarazem.

Warto dodać, że teraz zamawiając komplety szyte ręcznie, można wskazać interesującą nas kolorystykę czy wybrać ulubiony motyw dziecka, któremu chcemy sprezentować taki podarunek.

 

Piękne komplety premium szyte ręcznie czekają na zamówienie od Ciebie. To jakość, w którą warto zainwestować!