Wygodne komplety na chłodniejsze dni

 

Coraz zimniejsze poranki i noce oraz przewaga deszczowych, wietrznych dni sprawiają, że coraz częściej myślimy o zakupie wygodnych i ciepłych kompletów dla naszych dzieci. Czapka i komin to dla wielu z nich absolutna podstawa kompleksowego ubrania na niepogodę. W dobie wszechobecnej dostępności różnorodnych dodatków i akcesoriów dla dzieci, nie warto jednak decydować się na nieprzemyślany zakup produktów lichej jakości. Zdecydowanie lepiej jest postawić na najwyższą jakość wykonania, z wykorzystaniem najlepszych gatunkowo materiałów. Taką ofertę znajdziemy w asortymencie dodatków szytych ręcznie w rodzinnej firmie w takich usługach się specjalizującej. Zapraszamy do poznania produktów handmade od Mamutka Szyje – naprawdę warto!

 

Ciepły komplet – na niepogodę jak znalazł

Czapka i komin to komplet, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem już na początku sezonu jesiennego lub tuż po zimie, gdy robi się nieco cieplej. Na zestaw produktów uszytych ręcznie składają się czapka i komin uszyte z dwóch warstw bawełnianej, elastycznej dresówki. To dzięki zastosowaniu tej podwójnej warstwy niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, możliwe jest zapewnienie pożądanego ciepła podczas pierwszych jesiennych, a nawet zimowych chłodów.

 

Dwustronność poszukiwana

Jakie czapki i kominy sprzedają się najlepiej oraz cieszą się największym zainteresowaniem kupujących? Z pewnością będą to zestawy z możliwością dwustronnego stosowania. Pozwoli to w praktyce odwrócić komin lub czapkę na drugą stronę – podczas nieprzewidzianego zabrudzenia – opcja jak znalazł. Dodatkowo komplety szyte ręcznie z myślą o użytkowaniu przez dziewczynki, mogą zostać ozdobione uroczą kokardą. Wystarczy wspomnieć o tym podczas składania zamówienia, a potem… wystarczy poczekać tylko na jego realizację.

 

Motywy bajkowe i nie tylko

Komplety składające się z wygodnej i ciepłej czapki oraz komina, dostępne w bogate ofercie od Mamutka Szyje, to komplety bardzo zróżnicowane pod względem kolorystyki, jak i motywów. W wielu z nich przeważają motywy bajkowe, z ulubionymi postaciami z bajek. O jakich motywach mowa? Z powodzeniem zamówić można komplet czapka i komin z motywem Minionki, Batman, Superman, Atomówki, Marvel czy Psi Patrol. Komplety dedykowane dziewczynkom będą raczej z takimi motywami jak Myszka Miki, kwiaty czy donuty.

Dodatkowo można skorzystać z opcji zamówienia bardzo spersonalizowanego kompletu – z uwzględnieniem indywidualnych preferencji czy potrzeb dziecka, z myślą o którym taki komplet będzie szyty.

 

Ciepły komplet idealny na prezent

Miękka, ciepła czapka i komin z wyjątkowo przyjemnej w dotyku dresówki, to doskonały pomysł na zawsze trafiony prezent dla dziecka. Wato takie zestawy zamawiać u Mamutka Szyje – najwyższa jakość materiałów i wykonania gwarantowana!