Idealne komplety na chłodniejsze dni

 

Nadchodzące jesienne lub zimowe chłody powodują, że coraz częściej szukamy w naszej szafie ciepłej czapki, szalika lub komina. Takie poszukiwania uruchamiamy także wówczas, gdy chcemy zadbać o zdrowie naszych dzieci. Najmłodsi potrzebują wygodnej, miękkiej czapki oraz komfortowej osłony szyi. Wszystko po to, by czuć się dobrze na dworze i móc korzystać do woli ze wszystkich zaplanowanych aktywności. Dlaczego warto wybrać komplety szyte ręcznie? Czym takie zestawy będą różnić się od tych szytych na skalę masową? Sprawdziliśmy i podpowiadamy!

 

Ciepły komplet typu premium

Komplety premium składające się z ciepłej czapki i takiego samego, dopasowanego wzorniczo i kolorystycznie komina, cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza na początku okresu jesiennego lub wiosennego. Decydując się na zakup kompletu uszytego ręcznie, otrzymuje się produkty w najlepszej jakości, dostępne do tego w bardzo atrakcyjnych cenach. Tym, co wyróżnia takie zestawy składające się z komina i czapki, będzie wykorzystanie najlepszych gatunkowo materiałów. Ogromną popularnością cieszy się dresówka premium (95% bawełna, 5% elastan). To materiał doskonale sprawdzający się nie tylko podczas chłodnych, jesiennych dni, ale również dni zimowych.

 

Dwustronne dodatki pilnie poszukiwane

Dwustronna czapka i taki sam komin są akcesoriami, które kupowane są niezwykle często. Nikogo nie powinno to dziwić. Dzieciom w różnym wieku zdarza się bowiem niespodziewanie ubrudzić – także dość mocno. W takich sytuacjach szczególnie warto skorzystać z funkcjonalności dwustronnych kominów i czapek. Wywrócenie na drugą stronę spowoduje, że po plamie chwilowo nie będzie śladu, a piękny motyw bajkowy czy dana kolorystyka, będą się prezentowały nad wyraz atrakcyjnie.

 

Dziewczęce komplety dodatkowo ozdobione

Tym, co wyróżnia komplety premium szyte ręcznie z myślą o użytkowaniu przez dziewczynki, pozostaje uroczy dodatek w postaci kokardy. Małe i nieco większe damy uwielbiają takie właśnie dodatki. Te dodają niepowtarzalnego uroku zestawowi składającemu się z czapki i komina. Gwarancja ciepła nawet podczas największych chłodów jest po prostu zapewniona!

 

Niepowtarzalne motywy na kompletach

Komplety premium szyte ręcznie to wspaniale i niezwykle efektownie prezentujące się czapki oraz kominy. Do tych najczęściej zamawianych i kupowanych zaliczyć należy komplety z motywem kosmosu, kwiatów nocy, piwonii czy motywem kwiatów lasu. Wszystkie z wymienionych charakteryzują się jedyną w swoim rodzaju prezencją, a do tego są też bardzo eleganckie i stylowe.

Z pewnością taki właśnie komplet premium świetnie sprawdzi się jako pomysł na udany i zawsze trafiony prezent. Teraz na zamawiających czeka także możliwość spersonalizowania wymarzonego zestawu czapka + komin. Warto zamawiać w rodzinnej formie Mamutka Szyje!