Opaska na chłody – dla wymagających!

                           

Niechęć do noszenia czapki czy innego, klasycznego nakrycia głowy, istnieje w wielu z nas. Nierzadko obawiamy się o to, czy nasza fryzura zachowa swoją sprężystość, a włosy po zdjęciu nakrycia głowy nadal będą się prezentowały tak atrakcyjnie, jak wcześniej. Teraz jednak jest sposób na to, by wyglądać pięknie, modnie, a do tego… nie zniszczyć swojej fryzury. I co więcej – trik ten stosować można także u małych modniś – dziewczynek, które wzorem swojej mamy, chcą prezentować się zawsze atrakcyjnie i stylowo. Przeplatane, ręcznie szyte opaski polecają się do wypróbowania na własnej głowie. Ręczymy, że zadowolenie z zakupów w rodzinnej firmie Mamutka Szyje będzie naprawdę ogromne!

 

Klasyczna opaska do wszystkiego

Tym, co wyróżnia przeplatane opaski dostępne u Mamutka Szyje, jest przede wszystkim niezwykle staranne wykonanie. Te ręcznie szyte, klasyczne opaski, wyróżniają się niezwykle modnym splotem z przodu. Produkt z bogatej oferty firmy specjalizującej się w ręcznym szyciu to wspaniała i jakże trafiona propozycja zarówno dla matki, jak i córki. Z czego wykonane są te cieszące się tak wielkim zainteresowaniem opaski?

 

Materiały z najwyższej półki

O tym, że przeplatana, klasyczna opaska ręcznie uszyta jest tak piękna i chętnie kupowana, decyduje wykorzystanie najlepszych materiałów do jej uszycia. Tu mowa o uwielbianej przez wielu dresówce (95% bawełna, 5% elastan), wyróżniającej się niespotykaną miękkością oraz gwarantującej pożądane ciepło.

Szerokość przeplata naje opaski z oferty od Mamutka Szyje wynosi ok. 8 cm, dzięki czemu możliwe jest komfortowe zakrycie uszu, chroniąc je przed zgubnym wpływem zimnego wiatru.

 

Opaski szyte na miarę

Co jeszcze decyduje o tym, że przeplatane opaski szyte ręcznie cieszą się tak wielkim zainteresowaniem kupujących? Z pewnością będzie to fakt, że opaski te są szyte na wymiar. Warto więc podać dokładny obwód głowy podczas składania zamówienia. Precyzyjność w tym temacie sprawi, że liczne korzyści z zamówienia czerpać będą te osoby, które staną się szczęśliwymi posiadaczkami takiej właśnie klasycznej opaski handmade.

 

Najpopularniejsza kolorystyka

Przeplatane opaski handmade od Mamutka Szyje dostępne są w pełnej palecie kolorystycznej. Już od indywidualnych preferencji zamawiających zależy to, w jakim kolorze taka opaska zostanie wykonana. Przeglądając jednak ofertę rodzinnej firmy przekonać się można, że jednymi z najczęściej wybieranych wersji kolorystycznych takiej opaski pozostają odcienie morskiego i granatu. To również odcienie bardzo klasyczne, a przez to uniwersalne i pasujące niemalże wszystkich stylizacji.

 

Jedno jest pewne – pięknie wykonaną opaskę uszytą ręcznie po prostu warto mieć w swojej kolekcji na pierwsze jesienne, zimowe czy wiosenne chłody. Polecamy najwyższej jakości produkty sygnowane marką Mamutka Szyje. To jakość, na którą warto postawić!