o-nas.jpg

Mamutka szyje to mała firma z wielkim sercem. Pomysł na jej stworzenie narodził się wraz z narodzinami mojego synka Tymoteusza. To on był inspiracją do powstawania pierwszych produktów i on też jako pierwszy testował je na własnej skórze ;) Pomysły przerodziły się w czyny i gdy moja druga pociecha Alicja miała 1,5 roku otworzył się sklep www.mamutkaszyje.pl. Swoją nazwę zawdzięcza wspomnieniom z dzieciństwa kiedy to razem z bratem naszą kochaną mamę nazywaliśmy właśnie “mamutka”. Do dziś używamy tego określenia więc szukając nazwy dla firmy wykorzystałam coś co zawsze będzie mi się kojarzyło z poczuciem bezpieczeństwa i bezgraniczną miłością.

Od początku zależało nam na tym aby mamutkowe produkty były jak najlepszej jakości za możliwie przystępną cenę. Szyjemy tylko z polskich, atestowanych i certyfikowanych materiałów i korzystamy z rodzicielskiego doświadczenia. Produkt musi być ładny ale przede wszystkim praktyczny i wygodny w użytkowaniu dla dziecka. Staramy się zaspokoić wymagania najbardziej wymagającego klienta jakim jest dziecko i usatysfakcjonować rodzica.

W sklepie www.mamutkaszyje.pl poza naszymi propozycjami, każdy znajdzie coś dla siebie, wybierając własne zestawienie materiałów. Wiemy, że macie fantastyczne pomysły, a pokoje Waszych pociech są naprawde niesamowite. Dlatego pozwalamy Wam ponieść się fantazji i stworzyć własny, unikatowy projekt, który z chęcią dla Was wykonamy.