Kalendarz adwentowy- organizer szary

109,90 zł
Brutto
Ilość

Wykonany z niezwykłą precyzją kalendarz adwentowy o wymiarach ok. 55x110 cm to wspaniały pomysł na prezent i urozmaicenie dziecku czasu oczekiwania na Boże Narodzenie.


Każda kieszonka jest zamykana przy pomocy wszytej listwy oraz klamerki z oznaczeniem dnia miesiąca. Dzięki czemu dziecko nie będzie mogło podglądać co dla niego zostało przygotowane ;)

Nasz kalendarz wyróżnia się na tle innych dostępnych w sieci dużymi, przestrzennymi i dość pojemnymi kieszeniami. Każda z 24 kieszeni ma wymiary ok 15x12 cm i bez trudu pomieści jajko niespodziankę, samochodzik czy inny prezencik, który ucieszy dziecko. Zaletą takiego kalendarza jest przede wszystkim fakt, że nie musimy serwować dziecku kolejnych porcji słodyczy, których w okresie około świątecznym mamy i tak nadmiar. Klasyczne kalendarze zazwyczaj skrywają czekoladki itp. Do naszego kalendarza włożyć można nawet książkę czy kolorowankę, umieszczając w kieszonce liścik z rebusem który będzie wskazówką do odnalezienia prezentu w innym miejscu.


Kalendarz adwentowy w formie organizera można zawiesić za pomocą dwóch par troczków na ścianie czy drzwiach (polecamy zakup łatwych w demontażu haczyków samoprzylepnych, dostępnych w marketach budowlanych).


Kalendarz posłuży przez wiele lat, tak długo jak będzie sprawiał frajdę dzieciom. Po świętach można go z łatwością wyprać w 30 stopniach na 800 obr/min (wcześniej ściągając klamerki z dniami tygodnia), schować do szafy i czekać na kolejne święta ;) .