promocja

Powrót
do szkoły!

-15%

-15%

-15%

Hej, tu Magda!
Za oknem jeszcze praży słońce, ale wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a co za tym idzie - SZKOŁA! Do szkoły trzeba przyjść oczywiście przygotowanym, ale spokojnie! Mamutka zadba o to, by Wasze pociechy miały wszystko, co potrzebne!
-15% z okazji powrotu do szkoły!
Przygotuj się na 1 września u Mamutki - mam dla Was specjalny kod rabatowy! Zrób zakupy za min. 50 zł, a produkty poniżej otrzymasz aż o -15% taniej!

SZKOLA22

Kod jest ważny jedynie do 30 września!
Uniwersalny Organizer
(z kodem SZKOŁA22 aż -15% taniej!)
Jeśli lubisz mieć porządek wokół siebie i denerwuje Cię jak w twoich kosmetykach jest bałagan, to zdecydowanie powinnaś zainwestować w nasze etui na pędzle. Organizer wykonany jest z materiału wodoodpornego.
Wygodne Woreczki do pakowania
(z kodem SZKOŁA22 aż -15% taniej!)
Jeśli lubisz mieć porządek w walizce, torbie treningowej, czy torebce to musisz mieć te woreczki. Powstały one z myślą o segregacji produktów np. w walizce. Woreczki możemy wykorzystać na buty, bieliznę, skarpetki, kosmetyki czy inne akcesoria. Woreczki uszyte są z materiału wodoodpornego.
Wytrzymały Worek-plecak
(z kodem SZKOŁA22 aż -15% taniej!)
Oryginalny i unikatowy worek na buciki do przedszkola, szkolny strój do ćwiczeń lub jako plecak. Worek jest wykonany z materiałów wodoodpornych, dzięki czemu jest trwały i łatwy w czyszczeniu. Plecaczek zazwyczaj wykonany jest z dwóch wzorów łączonych po skosie, dzięki czemu wygląda nietypowo, oryginalnie i kolorowo.
Wodoodporne Etui na książki
(z kodem SZKOŁA22 aż -15% taniej!)
Każdy prawdziwy czytelnik dba o swoje książki, chcąc, aby służyły jeszcze przez długi czas. Często nosimy książkę w torbie czytając ją np. w drodze do pracy. Łatwo wtedy o zniszczenie książki. Dlatego osoby, kochające czytać zwłaszcza w formie papierowej na pewno docenią nasz nowy produkt.
Poręczna Kosmetyczka
(z kodem SZKOŁA22 aż -15% taniej!)
Kosmetyczka posiada szersze dno i kilka kieszonek na drobiazgi, zapinana jest na zamek błyskawiczny. Kosmetyczka wykonana jest z materiału wodoodpornego. Łączymy gładki materiał ze wzorem, dzięki czemu kosmetyczka jest oryginalna i nietypowa, a zarazem kolorowa i estetyczna.
Pojemna Torba
(z kodem SZKOŁA22 aż -15% taniej!)
Piękne, precyzyjnie wykonane torby na zakupy i nie tylko, to rzecz, którą trzeba mieć zawsze przy sobie zwłaszcza w dzisiejszych bardziej świadomych czasach, gdzie staramy się ograniczyć zużycie plastiku i reklamówki w sklepach nie są rozdawane na lewo i prawo. Torby wykonane są z wodoodpornego materiału, dzięki czemu są solidne i trwałe.
Ręczniki do przedszkola
(z kodem SZKOŁA22 aż -15% taniej!)
Często na liście rzeczy potrzebnych do żłobka czy przedszkola znajduje się ręcznik do rąk. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć takiego produktu. Do każdego wszyty jest sznureczek do powieszenia na wieszaku, oraz specjalna kolorowa metka, z miejscem do podpisania.