Dlaczego warto wybrać ręcznie szytą pościel dla maluszka?

Interesujesz się produktami szytymi ręcznie? Chcesz podarować najbliższym najlepszą jakość? Wybierz pościel handmade dla maluszka. Zrób wyjątkowy prezent!

Wstęp

Pościel handmade, powstająca w rodzinnych, niedużych firmach, szyta z miłością, to produkt coraz częściej wybierany i zamawiany. Tendencja ta nikogo nie powinna dziś dziwić. Co decyduje o tym, że zainteresowanie pościelą szytą ręcznie stale rośnie? Co można zyskać, decydując się na zamówienie i zakup takiego produktu? Sprawdziliśmy to i podpowiadamy!

Streszczenie artykułu

Pościel handmade dla małych dzieci jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju, wykonana z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów, a do tego spełniać będzie wiele funkcji. Warto kupić ją na prezent lub z myślą o tym, by pięknie udekorować przestrzeń pokoiku malucha.

Spis treści

1. Wstęp

2. Pięknie udekorowany pokój maluszka

3. Materiały najwyższej jakości

4. Funkcjonalność i dekoracyjność w jednym

Artykuł

Pojawienie się małego dziecka na świecie to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu rodziców takiego maluszka. Wraz z pojawieniem się nowego członka rodziny, zadbać należy o zapewnienie mu jak najlepszych warunków do życia – w tym także niezbędnych akcesoriów i dodatków. Do grupy takich z pewnością zaliczyć należy pościel do łóżeczka dziecięcego. Dlaczego warto wybierać tę szytą ręcznie? Odpowiedzi na najważniejsze pytania prezentujemy w naszym wpisie.

Pięknie udekorowany pokój maluszka

Obecność mediów w naszym życiu jest coraz większa – nic dziwnego więc, że na różnego rodzaju portalach co rusz pojawiają się zdjęcia wspaniale udekorowanych pokoików małych dzieci. Jednym z najważniejszych mebli w takim pokoju pozostaje łóżeczko maluszka. A to musi być wyposażone w przyjemną, mięciutką i bezpieczną w użytkowaniu pościel. Teraz taką kupić można także na zamówienie – w indywidualnie wybranej kolorystyce czy z ulubionym motywem bajkowym i nie tylko. Nie jest jednak tak, że na każdy komplet pościeli handmade trzeba trochę poczekać. Wiele kompletów dostępnych jest niemal od ręki – takie świetnie sprawdzą się na prezent czy jako element absolutnie niezbędnego wyposażenia dedykowanego maluszkowi.

Materiały najwyższej jakości

Wybierając pościel szytą ręcznie można liczyć na to, że zamówiony komplet pościeli zostanie wykonany z najlepszych jakościowo materiałów. Tu prym wiedzie oczywiście najwyższej klasy bawełna, w 100% bezpieczna dla delikatnej skóry maluszka oraz oddychająca. Bawełna wykorzystywana do szycia pościeli dla niemowląt i małych dzieci to materiał posiadający certyfikat OEKO-TEX. Dodatkowo kołderka jest dostępna najczęściej w dwóch najbardziej pożądanych rozmiarach: 100 x 135 cm oraz 90 x 120 cm, przy czym wymiary poduszeczki pozostają stałe i wynoszą 40 x 60 cm.

Funkcjonalność i dekoracyjność w jednym

Pościele dla małych dzieci szyte ręcznie to produkty na wskroś funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu. Najczęściej są wykończone na zakładki zaszywane po bokach oraz posiadają dodatkowe wiązania w postaci kokardek. Tym samym będą doskonale zabezpieczone przed wysuwaniem się z poszewki, a do tego spełnią niejedną funkcję dekoracyjną. Warto je mieć!

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Menu

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!